Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm összeveszett...

Az egyik barátnőm összeveszett velem, és olyan dolgot kér amit biztos, hogy nem teszek meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy lek vázott én meg visszaszóltam neki. És a legjobb barátnőmet és engem lek vázott, és azt mondta, hogy alattomos kígyók vagyunk. És azt mondja, hogy ha csinálunk valami ciki dolgot vidibe, és felrakjuk facebookra, akkor megbocsájt... De nem csak ő haragszik, hanem mi is rá, mert azért ezt csak nem nézhetjük el, hogy lek váz minket, meg azt mondja, hogy "sz pj le". Légyszi segítsetek.(azért szóköz van, mert különben nem engedte kiírni)

Egy kétségbeesett, döntésképtelen lány



2014. febr. 24. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a konfliktus oka?
2014. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 titán1234 ***** válasza:
ne hogy csinálj valami cinkes dolgod vidibe és főleg ne rakd fel be akar égetni.....gondolj már bele "És azt mondja, hogy ha csinálunk valami ciki dolgot vidibe, és felrakjuk facebookra, akkor megbocsájt" etől mivel tud meg bocsájtani? a meg bocsájtás nem egyelő azzal hogy én is szarul jártam most már ő is és slussz..
2014. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az volt a konfliktus oka, hogy ő kitalálta, hogy megígértünk valamit, ami nem is igaz. És, hogy nem köszöntünk neki, meg nem mentünk oda hozzá... De ezen nem tudom, hogy miért kellett ennyire megsértődnie... És EZÉRT k*rvázott le minket.
2014. febr. 24. 19:07
 4/5 A kérdező kommentje:

TOVÁBBI FEJLEMÉNYEK:

Beszéltünk az osztály főnökkel. Ott eljátszotta, hogy kibékült velünk. És amikor visszamentünk az osztályba, akkor meg azt mondta, hogy ne higgyük, hogy ennyivel meg van odva. Mit tegyek??? Légyszi segítsetek..

2014. febr. 25. 18:37
 5/5 titán1234 ***** válasza:
verd meg.............hány évesek is vagytok? amúgy szánalmas mikor egy lány így játsza a fejét (már mint ő)
2014. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!