Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Porcelán szobrot szeretnék...

Porcelán szobrot szeretnék postán vagy futárszolgálattal feladni. Ha nem törékenyként adom fel, eljuthat épségben azért a csomag a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Németországba küldeném ki, és kissé félek, de törékenyként nagyon drága lenne kipostázni. Egyszer más postáztam egy gránitkőből készült képet, nem törékenyként feladva, és úgy kitömtem hogy nem volt semmi baja amikor megérkezett. Igaz, kissé drága volt így is a történet.


Na szóval, ezt a porcelán szobrot elég méretes dobozba csomagolnám, mert szeretnék még tenni mellé valamit, de nem is ez a lényeg, mert ezt a részét megoldom (dobozba, dobozt)


Ilyen a szobor, s azért méretes:

Magassága 28 cm, szélessége 20cm


[link]


Az egész történet egy nagy nylon szatyorba lenne, hogy összefogja a következőket, tehát ez lenne benne:

-Egy ilyen vékony pukkanós zacskóba tenném a szobrot, és a szobor köré a zacskóba tennék még ilyen kis pufi szivacsdarabokat amik nagyon puhák, nem tudom konkrét megnevezést, és szintén amennyi bele fér, ugyan ilyen kis hajlított hungarocell darabokat tennék még, jó sokat. Ezek egyébként direkt szállításra készültek, ez a puha szivacspufi és a hungarocell darabok.


Talán tennék még bele papírzsebkendőt is, vagy gyűrnék még nylonokat a biztonság kedvéért, és így bele a nagy zacskóba, azt bele a dobozba, és nagyon sok újságpapírral körülötte kitömni hogy ne mozogjon és azért védje ez is a dobozban. Esetleg még ruhadarabot is.


Eljuthat így is épségben ugye?


2014. dec. 7. 19:38
 1/1 A kérdező kommentje:
S lenne egy olyan kérdésem, hogy MPL-en adjam fel, vagy inkább egy futárszolgálattal. Melyikkel érdemes? Akár anyagilag, vagy bármi? Én még cask MPL-en keresztül adtam fel. (külföldre)
2014. dec. 7. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!