Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek milyen külföldi származ...

Bob76xd kérdése:

Nektek milyen külföldi származásotok van?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom nagymamája mondta, hogy ő neki három külföldi származása van. Az egyik származása a francia, a második az olasz, és a harmadik az osztrák. Tehát ez a három külföldi származása van. Őt úgy hívják hogy Márton. 20 éves és a nagymamája meg 78 éves. Ezt a nagymamája mondta, hogy ő neki is van külföldi származása. Ha nektek is van külföldi származásotok, akkor nyugodtan elmondhatjátok nekem. Amúgy én nekem is van külföldi származás, az egyik a német, a másik meg lengyel.

2014. dec. 7. 21:46
 1/8 anonim válasza:
Nekem csak a Szlovák :)
2014. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lengyel, Szlovén
2014. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Székely - ha ez "külföldinek" számít:)
2014. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én elég érdekes keverék vagyok.


Anyám Kínai, de van Román rokona is. Apám pedig félig német félig svéd.

2014. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ükapai részről van bennem szlovák.
2014. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Észvesztő, mennyire nincs szókincsed. Származás, származás, származás. És terjengős is.


Nincs ma magyar honban olyan, akinek ne lenne magyartól eltérő őse is. 100%-os magyar nem létezik. A mindenkori magyar ország (szándékos!) népei biztosan keveredtek. Számos népcsoport került ide háborúk következtében (alatt, utána). Több olyan is van, amelyik már csak nevekben őrződött meg.


török, tatár, tót, román kavarog e szívben


Amiről én tudok: 1/16 részben morva, 1/64 részben zsidó. Legtöbb felmenőmet magyarnak tudom, de hogy valójában mifélék?

2014. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én itt születtem. Magyarnak vallom magam, de nem tudok magyar ősökről. Apám szerb, anyám olasz.
2014. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-4 generációra visszamenőleg tisztán sváb vagyok, ha van bennem más is akkor az elhanyagolható mértékben.
2014. dec. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!