Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok, ha csak a...

Ti mit gondoltok, ha csak a származásotok miatt akarnak ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

"Keresettebb" származású vagyok, nem akarom hirdetni magam itt sem és máshol sem, mégis rendszeresen kapok leveleket. Mert láttak facebookon, van közös ismerős, stb.

Ha a téma szempontjából számít néha máshol is odaírom a származásom, ha nem írok vissza valakinek kapom a hülye nagyképű/biztos fake vagy üziket.

Ugyanez élőben is, a rámenősebbek még a munkahelyen/suliban is megkeresnek, haverkodnak a családtagjaimmal, valaki meg lehet épp azért nem akar megismerni mert "más" vagyok, pedig nem vagyok marslakó.

Még a sima barátkozást is nehezebbnek érzem, neten kéne elkezdeni barátkoznom arc és név nélkül? Ne ez legyen már a fő téma, nyilván beszélek róla, de unom, hogy mostanában folyton barátkozó/dugni vágyó fanokba botlom akiknek nem én vagyok érdekes, hanem a háttér.



2014. jan. 7. 15:11
1 2
 1/18 xtazin ***** válasza:
100%
Na engem már csak azért is érdekel a származásod. Amúgy biztos van olyan aki nem e miatt akar veled ismerkedni :D
2014. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Most akkor milyen a származásod pontosan?
2014. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%

""Keresettebb" származású vagyok,"


ezresbe hogy néger vagy és bomlanak utánad a fehér májú pinák.

2014. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nagyon érdekel a származásod.lécci priviben leírod?:D nem foglak zaklatni,nyugi.:D
2014. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nemesi származású vagyok. :P
2014. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán fiú vagy vagy lány?


Szerintem biztos színesbőrű vagy néger vagy.. ha ez megnyugtat nekem nem vonzóbb semmilyen más nemzetiség mint a magyar és a fehérbőrűek.

2014. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se néger, se fiú, ezekből talán még ki is található, kiket keresnek itt is folyton :)

Biztos van aki egyébként is barátkozna velem, csak mostanában botlok bele egyre több olyan emberbe, akit nem az ún. 'alapvető ismerkedési témák" érdekelnek, hanem hogy milyen kint lakni.

Vagy volt aki kb. azzal indított, hogy legyek a barátnője. Azt se tudja, ki vagyok.

2014. jan. 7. 16:06
 8/18 anonim ***** válasza:
akkor valami latin?:)
2014. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor ázsiai vagy, és lány :)
2014. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi tetszik a férfiakban az ázsiai lányokon. Alacsonyak, retardált szeműek, és szex közben nyávognak. Sokkal szebbek az európai, fehér nők.
2014. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!