Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress-ről rendelés miért...

Aliexpress-ről rendelés miért nem érkezik meg, ha már Mo-on van?

Figyelt kérdés
A nyomonkövetési szám alapján a China AirPost oldalán lekérdezés után azt írja, hogy kézbesítés sikertelen! Pedig helyileg az országban van! Az eladót elérni nem lehet, kitől lehetne információt kapnom a csomag hollétéről?

2014. dec. 8. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

várj türelmesen


nekem se jött még meg, pedig feladás után 2 nappal már megérkezett a nyomkövető alapján a Tiszaalpári postára :D


kiderült, hogy mivel filléres vackot rendeltem, ezért nem kapott valós nyomkövetőt csak beírtak valamit, mert ez a szabály


valószínűleg csak megadtak valami kamu számot, majd megérkezik


mikor rendelted?

2014. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!


Azóta kiderült a tudpisság! Voltam a postán...


Az eladó rajtam kívül még két embernek adta ugyanazt a nyomonkövetési számot! Az egyikük át is vette a csomagot, mert az Ő nevére szólt a csomag!


Tehát a lekérdezés szerint csomag kézbesítve, csak nem Nekem.

A postás szerint rajtam kívül még egy hölgy is keresi ezen a számon a csomagját...


Eladó persze elérhetetlen!

2014. dec. 9. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz az eladóval


policy-ben benne van, hogy kötelező a tracking number, anélkül nem tudja neked jelölni, hogy feladta a csomagot


kisebb értékű csomagoknál egyszerűen nem éri meg nekik, ezért kapja több csomag ugyan azt


valamilyen szinten ez idegesítő, de nekem eddig max 3-4 hét alatt minden megjött, tied is meg fog érkezni


van 60 napod, hogy nyiss egy dispute-ot, de addig 100%, hogy megérkezzen

2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!