Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni úgy elektrom...

Érdemes elkezdeni úgy elektromos gitározni, hogy még nem játszottam akusztikuson?

Figyelt kérdés
Egyébkén 14 éves vagyok, van érzékem a zenéhez (9 éve csellózom tehát zenei alapok vannak) És egyébként mennyire nehéz?
2014. dec. 9. 20:20
 1/3 anonim válasza:

Nem nehéz de ha túlhajtod magad eleinte fájhatnak az ujjaid.(szerintem ehet elektromossal kezdeni annál legalább nem fog fájni az ujjad mint az akusztikuson.

Én gitározok de nem választanám a gitárt még1szer.Megváltozott az ízlésem már nem szeretem a zenét hallgatni csak max játszani szeretek. Egyre inkább a klasszikus zenét szeretem mert az nyugtat de abból is csak pár tetszik.

2014. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából most alapítunk egy rock egyuttest a suliban van egy gyerek aki már profi bassusgitáros, meg van egy elektromos is plusz egy dob. En amugy enekes lennek, csak ugye néha kelleni fog pluszba egy gitáros és az lennék én
2014. dec. 9. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

kezdésnek szerintem vagy nejlon húros gitárt vegyél vagy elektromosat. Mindkettőn viszonylag könnyű lefogni a húrokat (pl első kölcsöngitárom fémhúros, coutry gitár volt, aztán azon egyáltalán nem tudtam semmit lefogni, anélkül h berezgett volna).

Az elketromos azér jelentősen nehezebb, mert tömör fából van, míg az akusztikus üreges. De egyik sem vészes, basszusgitárhoz viszonyítva meg szinte semmi.

2014. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!