Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Kezdek félni O. O

Ez mi volt? Kezdek félni O. O

Figyelt kérdés

Szombat éjszaka amikor aludni készültem, valami megsimogatta a hasamat, féltem mert pont előtte néztem szellemes műsort, és tuti nem képzeltem, mert még ki is nyitottam a szememet és mozdulatlanul maradtam. Senki nem volt rajtam kívül a szobában. Aztán tegnap este olyan volt mintha valaki lehúzta volna rólam félig a takarót. Szerintetek mi volt?

(Csak akkor írj, ha normálisan válaszol mert ez nem kamu!)


2010. febr. 1. 15:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Te mit gondolsz, mi volt az? Ezek szerint te is szoktad nézni a szellemes filmeket!
2010. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

láttad a Paranormal activity c. filmet?


na ez AZ volt!!

2010. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a perverz mumus:)
2010. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Ha nem kamu, akkor két dolgot tudok elképzelni:


1.) tényleg szellem volt, de ennek elég kicsi az esélye, szerintem nincsenek

2.) valamilyen idegi természetű betegséged van kialakulóban esetleg bevettél valami hallucinogén anyagot, és ez érzéki csalódást, fals érzeteket keltett benned


Másra nem igazán tudok gondolni, ha megismétlődik én inkább orvoshoz mennék mint szelleműzőhöz, bocsi!

2010. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
A sóskafőzelék szelleme! Engem is az zaklat mostanában! Lehúzza rólam a paplant és kiabál velem, hogy egyem meg. Én mondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó megenni, mert én csak a borsófőzeléket szeretem, azt is csak ha van hozzá fasírt. :)
2010. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Ráhangolódtál..

Elhiszem neked, tudom, nem kamu.

Olvass rá a "szellemet akarok idézni, hogy kell" kérdésre.

Ne félj, nem bántanak, de egy darabig jó lenne, ha nem aludnál egyedül...

Mielőtt elaludtál, nem hívtál valakit? Próbálj emlékezni...

milyen viszonyban voltatok vele?

2010. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez csak azért van, mert még mindig a gondolataidban van a film. Valóban nincs ott semmi abnormális, csak a képzeleted játszik veled:) Velem is nagyon sokszor előfordul, hogyha elalvás előtt nézek ilyesmi filmeket, vagy hallok ilyen történeteket, csak akkor nem fordul elő, hogyha mással vagyok.

Nem kell félned, időzítsd át máskorra az ilyen filmeket :)

2010. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
ESZEDBE NE JUSSON MEGIDÉZNI!!!! NEM VAGY MÉDIUM AKI ILYENEKKEL FOGLALKOZIK!!! HAGYD BÉKÉN, HA SZELLEM VOLT, MONDD NEKI NYUGODT HANGON, HOGY :"LÉGYSZIVES MENJ EL, HAGYJ BÉKÉN, FÉLEK TŐLED, ÉN NEMTUDOK NEKED SEGÍTENI!" LEGYÉL VELED KEDVES EZ NEM VICC!!! ÉN HISZEK NEKED, JÁRTAS VAGYOK EZEKBE, HA FÉLSZ AKKOR HAGYD ÉGVE A VILLANYT:) VAGY VEGYÉL FINOM ILLATÚ FÜSTÖLÖT AZT NEM SZERETIK A SZELLEMEK:)
2010. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát ezen mondjuk jót röhögtem :D te sem lehetsz több 14-15nél.. :'D

nemkell bennük hinni. Anno én is lestem ilyeneket. De csak nagyon a film hatása alatt voltál. ennyi az egész.

2010. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem szigetelnek az ablakok, kis huzat lett. Elektrosztatikus a ágyneműhuzatod...:)
2010. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!