Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehet, kezdek félni? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet, kezdek félni? :S

Figyelt kérdés

Maszturbálásnál néha ilyen fehér Hab szerű anyag les a péniszemen,vagy ha 2X ra csapom ki akkor is néha....nem tudom mi lehet,valakinek ötlet?:S


köszi


17/f


2011. aug. 23. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt a cuccot biológia nevén úgy nevezik hogy spermium,a hétköznapi nevén g@ci
2011. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17évesen illene tudnod pláne hogy vered hogy az előváladék csak igy ahogy vered fölhabosodik kicsit mert kicsit nyálkás anyag pld a nyálad is ha pld köpöl fölhabosodik és mire a földr ér már ilyen fehéres habosnak tünik
2011. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eddig oké,de ez nem olyan mint a nyál,teljesen fehér...
2011. aug. 24. 00:00
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted miből lesz a túró?
2011. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a gyökér g.cik válaszára nem vagy kiváncsi,minek vagy itt fent ha nem tudsz értelmes választ adni....minek írsz ide?

idióta

A többieknek eddig köszönöm a választ.

2011. aug. 24. 00:08
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Azért vagyok fent mert unatkozok! :) Am meg gäci, mi más lenne?:O
2011. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsó -.-" : Bmeg szerezzél magadnak egy csajt, vagy valami, de ne itt oszd meg az okos gondolataidat, arra ott van a facebook!!!


Kérdésre: Az vagy az előváladék, vagy maga az ondó lesz. Nyugi, ne parázz ez teljesen természetes :)

2011. aug. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnál róla képet felrakni? (Nem a farkadra vagyok kíváncsi, urológus vagyok)
2011. aug. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
te tényleg teljesen f*sz vagy bzdmeg az ami kijön a fütykös végéről az amit az előzőek irtak de most komolyan 12 éves vagyok és énis tudom...-.-"
2011. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sperma. (más néven ondó, esetleg g*ci xP)

Tudod, ez az cucc, ami ha a lány méhébe jut, nagy valószínűséggel baba lesz. :P

2011. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!