Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne még jövőm? Kezdjek újra...

Lenne még jövőm? Kezdjek újra bele?

Figyelt kérdés
6 éves koromtól 14 éves koromig táncoltam. Volt társas, mondern, néptánc és latin. Mikor elmentem tovább tanulni nem tudtam folytatni. Gimnáziumba járok, de nem oda ahova akartam. Tánc művészeti suliba akartam menni, de az anyám nem engedett…most végzős vagyok. Mai napig sírok, és kivagyok, hogy nem lehettem táncos. Minden álmom az volt. Mivel vidéken élünk nem volt rá lehetőségem, hogy tánc suliba járjak. A gimi végezetével Pestre megyek tanulni. Szerintetek kezdjek bele újra, és még lehetek egy igazi táncos, vagy már nem? 17/L

2014. dec. 11. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 6-tól 14-ig azt csináltad, akkor az alapok már elég biztosan megvannak stabilan, egy kis felelevenítés után biztos ugyanolyan jó lennél :) Szerintem ha ez az álmod, akkor hallgass rá. Én zongorista akartam lenni, nagyon tehetségesnek mondtak elég sokan, de a körülmények úgy hozták, hogy két év után abbahagytam. Azóta nagyon-nagyon sajnálom. Ha nem hagytam volna abba, most kb azt játszanék már, amit csak akarnék. Erre most újra kezdtem 9 év után, és a Holdfény szonáta 1. tételét is csak lassacskán tudom tanulni, de legalább megy. Úgyhogy a te 3 éved nem olyan sok, szerintem kövesd az álmod :)
2014. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norb66 válasza:
Ez nem kérdés, ha szereted csinálni, akkor mindenképp kezd el újra!
2014. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!