Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az életben? 28/f

Mihez kezdjek az életben? 28/f

Figyelt kérdés

Igazából volt már sokféle munkám. Voltam segédmunkás jópár kategóriában, voltam katona is, voltam termékértékesítő, régész és szakács is. Azonban a legtöbb hely egy idő után túl monotonná vált vagy pedig a kevés pénz miatt váltottam, így mindíg új munkát kellett keresnem.

Attól tartok hogy ha a jelenlegi munkahelyemet is itt hagyom ez a tendencia folytatódni fog és átmegy az egész egy ördögi körbe ahonnan nincs menekvés.


Hogy mivel szeretnék foglalkozni? Jó kérdés! Magam sem tudom. Talán nem is érdekel úgy semmi az életben hogy munkaként tudjam kezelni, csak azért csinálom mert valamiből meg kell élni. Csakis ezért.

Egyedülálló vagyok, így a családra nem kell túl sok időt szánnom, ám egyúttal hiányzik az hogy legyen egy párom és gyerekek szaladgáljanak körülöttem. Lehet hogy emiatt tűnik momotonnak az életem.


Van még valaki ilyen helyzetben mint én? Mit gondoltok a dologról?


2014. nov. 11. 02:09
 1/5 anonim válasza:

Azt, h egy jó nagy, kiadós verés rád férne, jól szét rugdosni a fejed.

Vszeg hamarosan el is jön!

2014. nov. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem válts nemet, műttesd át magadat nővé!

Az egy jó nagy projekt, jó sokáig elvan vele az ember.


Egyik ismerősöm is csak tengődött az életben, iskolában is mindig ilyen kis szerencsétlen mulya gyerek volt, aztán egyszercsak kitalálta ezt magának, hogy nő lesz, és teljesen céltudatos lett tőle. Rohangál orvostól orvosig, szőrtelenítteti magát, levágat magáról bizonyos dolgokat, lukat furat magába, сsöсsöt nagyobbíttat, sminktanfolyamra megy, összejár bandázni a többi pöсsöslánnyal, mindig van mivel elfoglalnia magát.

2014. nov. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nincs álandó munkád nem lesz barátnôd se mert nem lesz rá idôd a mumka keresés miatt!



én nem értem ha neked nem tetszik hogy dolgozol miért nem alapítotál egy kis magán céget pl szerelôként.


még talán most is megélhetsz belôle mert mikor nem kell szerelni? arra mindíg szükség van...

2014. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értékelhetetlen válaszok az 1 és 2 válaszolótól.


3-ik, gondolkodtam vállakozásban de ahhoz nagyon sok pénz kellene és elég jól kell érteni éppen ahhoz amit csinálni akarok, és ötletem sincs hogy mibe kezdhetnék bele.

Azért kösz hogy legalább egy normális válasz érkezett.


Elsó kettő: sza rjatok szöget

2014. nov. 11. 14:20
 5/5 anonim válasza:

Na jó, most h kiszartam magam annyi tudok csak mondani, hogy igazából kevés olyan ember van főleg ebben az országban, aki élvezi azt, amit csinál.

Így inkább törekedj a minél nagyobb fizura, de úgy, hogy az egészséged ne menjen rá meg legyen annyi szabadidőd, hoyg ha mégis jönne valami hobbi akkor tudj vele foglalkozni.

2014. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!