Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki aki komolyan...

Van valaki aki komolyan gomdolta az öngyilkossági kísérletet? Mert en igen komolyan gondoltam .

Figyelt kérdés

2013.06.11. este vacsora idő én ülök a gép előtt es anya meg a masik szobában ül a gép előtt ....... chatelek egy fiúval olyat irtamneki amit nem kellet volna idézem : olyan kíváncsi vagyok anyám mit csinalna ha be gyógyszereznem magam ..... rabszolganak érzem magam .........

Ezt irtam a fiunak . Jatszotam fb-en anya mondta menyek eni de nem mentem mondtam neki hogy migyart megyek csak be fejezem a jatekot csak nem értem erre ő oda jött es el kezdet szórakozni es megjelent a chat ablak a fiu volt anya el olvasta kaptam egy fülest le estem a székről fel kelltem megint kaptam nem szoltam semmit ..... ordibalt hogy mit kepzelek magamról hogy ilyeneket irok stb.... de o nem tudta hogy már 1 éve vagdosom magam eleg kemenyen csináltam de mindegy . nem ertete hogy en min megyek keresztül a tesom drogos volt rendorseg jart hozank stb o nem volt otthon en en nekem kellet takaritani fozni stb tudodm hogy ez a dolga a lanyoknak de nem 13 evesen nem nem ilyen keményen nem volt gyerek korom stb . vissza terve arra a napra anya meg mutata mi az a rabszolgasag fel kellet takaritani a konyhat 4 kez lab mostam fel kozben belem rugot meg uttot direkt ki ontote a zsiros olajat stb egy adag ruhat ki mosatatott velem kezel es olyat a hatamba vágott hogy ossze rogytam ........ vegeztem mondta hogy nem fekudhetek le aludni csak ülve aludtam mar éjfél volt 5 kor kellt mondta hogy fekugyek le es hoza tette hogy ezel meg nem úsztam meg enyivel ...... el mentem suliba haza ertem ki hivtam a rendőrséget es ugy csinaltam mint ha jaro kelo volnek es mondtam nekik hogy valaki ki akkar ugorni a 10.-rol nem hidtek nekem de ki kuldtek egy jarolt es ahogy meg latot rohant vissza hogy hivja az erositest stb . mire be tortek az ajtot en lent voltam meg is haltam de újra elesztettek ....... el tort a bokam a ket comb csontom a bal nyilt tores a medencem 5 helyen is el tort a bordaim ket irányú legmell az allam el tort a kulcsontom es ki ment mind ket kezem a helyéről a mutetek kozben meg egyszer meg haltam de ujra elesztettek .... :(


2014. dec. 12. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
látom unatkozol. Legalább írni tanulj már meg rendesen, mert borzalmas ahogy írsz. Végig se lehetett olvasni ezt a zagyvaságot.
2014. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 STIG999 válasza:
WAT??
2014. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki komolyan gondolta, annak a nagy része már nem tud válaszolni
2014. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!