Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha piszkálnak a...

Mit tegyek ha piszkálnak a stílusom miatt és illyesztőnek találnak azert mert feketét és szegecsket viselek, metált hallgatok, koponyát meg ilyeneket rajzolok és szeretem a horror filmeket. Meg ilyenek. De mit csináljak ez ellen?! 13/l

Figyelt kérdés
Szóval tök rémisztőnek ír le engem mindenki aki jobban ismer és többen is megkérdezték hogy minden rendben e, de semmi bajom, boldog vagyok termeszetesen, de ők ezt nem értik meg és idegesít hogy mindig én vagyok a hátborzongantó gyerek mindenkinek? :D

2014. dec. 12. 19:26
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ohh igen a katolikus suli....rám is mondták hogy sátánista

még rá is játszottam(visszafele mondtam a miatyánkot,művérrel pentagrammát rajzoltam órán a padra)de szerencsére onnan kirugtak ezek miatt.Ha érdekel vannak érdekes történeteim...

2015. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!