Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babetta 207 miért nem indul?

Babetta 207 miért nem indul?

Figyelt kérdés
Benzincsap nyitva,karbit kitakarítottam,a kis kampót vissza akasztottam ahogy volt,gyertya jó néztem szikrát.A motornak a hengerébe tettem benzint és akkor kezdett el kicsit pöfögni, de be indulni nem tudott... (Indítás során a benzint ki küldte a kipufogón "spriccelve").

2014. dec. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már úgy, hogy a benzint a tankba teszed?
2014. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most konkrétan hülyének nézel ? :D Igen... fullon van !
2014. dec. 13. 20:43
 3/6 anonim válasza:

Lehet h a karbi nem engedi át a benzint namost azt tudod csinálni h van az a cső ami a karburátorba megy és a végén van egy ilyen fém cső lehet h rosszul áll a másik pedig h kifújod nagynyomással


a másik féle hiba az lehet h a benzintank rozsdás és szutykos a benzin ami a karbiba majda motorba kerül nekem már volt ilyen én beleönzöttem 1l COCA COLÁT 1 napig állni hagytam aztán másnap kavicsot/csavart tettem bele majd átmostam és utána gyönyörű szép benzin folyt belőle


nekem ezek a "tipus" hibák voltak és láss csodát még egy kis bütykölés és már lehet is vele száguldozni



jó szerelést! Én most 12 vagyok.:)

2015. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó szerelést? Pistike! A kérdés majdnem egy éves! Gondolod, azóta ott térdel a Babetta mellett a benzineskannával?
2015. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem neked írtam"Pistike" ha valami nem tetszik ki lehet nyalni
2015. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

'Pistikének' igaza volt de sajnos azóta elcseréltem az egyik ismerősömmel. Érdekesség képen elárulom, hogy miután elcseréltem az után még egy hétig szereltük.A benzin tankot is kimostuk indult majd megint leállt. Itt már 95% -ban tudtuk, hogy az üzemanyag ellátó rendszerrel van a probléma. Átnéztünk mindent amit csak lehet, benzincsap,benzincső,tank helyet felraktunk ideiglenesen egy műanyag flakont, de semmi. Elhatároztuk, hogy új benzin csap,új úszó,benzin csőre tettünk szűrőt,karburátort felújítottuk, gyertya kábelt illetve gyertya pipát is cseréltünk és csodák csodájára a gép beindult harmadik tekerésre :)


A hiba végül is az volt, hogy az úszó lyukas volt illetve nem volt leszűrve az üzemanyag úgy ahogy kellene és hát ügye a rozsdás tank.

2015. dec. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!