Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook privát üzenet (jogila...

Facebook privát üzenet (jogilag) kiadható a másik fél engedélye nélkül?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, elküldtem egy üzenetet Pistának. Pista megmutatta az ÉN üzenetemet Józskának. Pista perelhető?

2014. dec. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, ez olyan, mintha azt mondod el valakinek, amit más mondott neked.


Csak akkor perelhető, ha pl. üzleti titokról van szó, amit szerződés alapján nem lehet elmondani, de ugye itt nem arról van szó.

2014. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem, de egy esetleges egyetemi fegyelmi tárgyalás megindítója lehet. Így sem?
2014. dec. 13. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha elkövetted, amiért fegyelmit kaphatsz, akkor magadra vess!


Ez kb. olyan, mintha a tolvaj perelne azért, mert feljelentik.

2014. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2#. Látom elég ostoba ember vagy. Ha nem tudod a sztorit, akkor ne magyarázz bele. Nem követtem el olyat amiért fegyelmit kapok, csak a fegyelmi tárgyaláson részt kell vennem tanúként. Az én üzenetem volt a döntő úgymond, hogy elindul-e a fegyelmi tárgyalás. Kérek mindenkit, aki csak hasonló értelmetlen kommenteket tud adni -amivel nem is válaszol a kérdésre- mint 2# az gyorsan zárja is be ezt az oldalt, köszönöm!
2014. dec. 14. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!