Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmix szelvény tervezés?...

Tippmix szelvény tervezés? Milyen oldalakat/statisztikákat érdemes megnézni a szelvénykitöltése előtt? (lent)

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van! Tisztában vagyok vele, hogy ez egy szerencsejáték és olyan, hogy biztos szelvény nincs! Ugyan akkor az is biztos, hogy tippelni minden alap nélkül sem érdemes.


Milyen oldalakat/statisztikákat érdemes megnézni a szelvénykitöltése előtt? (pl tabellák, csapat összeállítás, hiányzók) Javasolnátok olyan oldalakatamiket érdemes megnézni? (amennyiben van ilyen)



2014. dec. 14. 18:17
 1/4 hookuszpook ***** válasza:
29%

Magad is megválaszoltad a kérdésedet, felesleges órákon keresztül a statisztikákat bújni a biztos tipp reményében. Senki nem tud jobban tippelni, mint te, kivéve ha bundázik - az pedig egyrészt büntetendő, másrészt nem fogja neked elárulni, mi lesz az eredmény.

Ha van elegendő tőkéd, akkor a fogadási stratégiát érdemes jól megválasztanod. Abban van olyan, ami biztosan nyerő, még hosszú távon is. Ha érdekel, olvass utána a sportbefektetés módszernek. Sokan ellenkezni fognak itt, 3 évvel ezelőtt még én is ezt tettem volna, és kapásból minimum lehülyéznek, lehet, hogy te is ezt fogod tenni, de mit vesztesz, ha rászánsz némi időt, hogy utánanézz?

2014. dec. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Yes ! Fogod a guglit és beütöd: sport,fogadás,sportfogadás,bet,klađenje,betting,BMR,oddsportal.com,oddschecker.com,Bookmaker,oddstorm. Pont 1 000 000-t találsz. Jó ,ha van kis angol ,német,Szláv ,stb. Az se baj ,ha nincs ,Chrome lefordítja. Lenin elvtárs szkazal . Ucsitszja,*. )(tanulni,tanulni......Tanulmányozd Lenin,Marx,Stalin elvtársat Én is azt teszem.
2014. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: ez azért nem teljesen igaz. Persze, SZERENCSEjáték, így a legalaposabb elemzés sem biztos, hogy bejön, de azért egyáltalán nem mindegy, hogy valaki csak vaktában tippel, vagy ismeri is a csapatok fotmáját és stílusát, vagy esetleg még matematikai módszereket is bevet a tippeléshez.

Persze, hallottam már a sportbefektetésről, mint olyanról, meg a különböző kis trükkökről, és tényleg, ha van rengeteg tőkéd, akkor valóban létezik olyan módszer, amivel elenyésző (de korántsem nulla!) a bukás veszélye, és milliókat forgatva ha nagyon ügyes vagy, havonta egy százezer nyereséged lehet is rajta. Vagy nem. De én azt mondom, ha valakinek ennyi tökéje van, értelmesebben és jövedelmezőbben is be lehet fektetni. :-)


A különbző oldalakról meg nincs jó véleményem. Persze, mindegyik azt mondja magáról, hogy ők már hónapok óta nyereségesek, meg mutogatják a nyertes szelvényeiket, elhitetik mindenkivel, hogy mennyire profik, a vesztes tippjeikről meg nagyban lapítanak. Hiába van sok ilyen oldalnak több ezer lájkja, én már láttam olyat, akik rosszabbul tippeltek, mint ha csak véletlenül, találomra ikszeltek volna.

A többségük ontja magából a használhatatlan tippeket, sőt, van köztük rengeteg, ahol emeltdíjas SMS-ben lehet megrendelni a tippeket.

Na, ezeket kell messziről elkerülni.


Amiket én javaslok tanulmányozásra:

- Eredmenyek.com. Ott aztán minden megtalálható.

- szerencsejatek.hu/szerencsemix. Ez a lottózókban is közzétett újság elektronikus formája, a fontosabb tabellákat itt is megtalálod.

- Sporthírek. Nagy előny, ha képben vagy egy csapat aktuális formáját illetően.

Ezen túl pedig minden csak azn múlik, hogy az adatokból hogy tudod összerakni a képet. Tuti recept nincs. Van, aki erre esküszik, van, aki arra. Nem lehet megmondani, hogy mi milyen súllyal esik a latba. A játékosok aktuális formáira különösen oda kell figyelni, ide értve azt is, hogy kik az esetleges sérültek, és vajon az ő kiesésük mennyire hat ki a csapat összteljesítményére.

A körülményeket is figyelembe kell venni, nem mindegy, hogy egy sorsdöntő bajnoki meccsről van-e szó, amin mondjuk a bajnoki cím múlik, vagy csak egy ligakupa-csoportmeccsről.

2014. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ment a zöld!
2014. dec. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!