Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igen, ismét egy " idegesítő "...

Seda97 kérdése:

Igen, ismét egy " idegesítő " kérdés. Legalábbis egyesek szerint. Hogy felejthetném el a tanáromat akibe 4 éve szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Ő 45 éves én meg 17. Tudom és nem kell több ezerszer leírni, hogy esélytelen felejtsd el! Tisztában vagyok vele, de nem tudom elfelejteni. Konkrétan azt sem tudom, hogy mi fogott meg benne. 9.-ben bevallom a külsejébe szerettem bele, de mára ez a legkevesebb. Van amikor elbűvölően mosolyog rám, hiányol amikor nem vagyok ott az óráján (ezt barátnőmtől tudom) Máskor meg levegőnek néz, mintha ott sem lennék, de én ezek után sem tudom elfelejteni őt, sőt csak késztetést érzek arra, hogy küzdjek és felhívjam magamra a figyelmét. Nem vagyok se szép, se okos...és ebből kiderül, hogy önbizalmam sincs :S Valaki kérem szépen segítsen mert már pszichológusnál is jártam. ( Elmesélek egy esetet: Le mentem a könyvtár elé, a tanár úr bent ült a könyvtárban, amikor észre vett, úgy mosolygott mint még az előtt soha, szerintem még bele is pirultam, pedig nem szokásom. Mellé lépett egy 9.-s lány, a tanár úr szeméből már mást lehetett kiolvasni, mintha gúny lenne benne. Hirtelen átkarolta a lány derekát és közelebb húzta magához. Utána megint rám nézett és figyelte, hogy mit reagálok. Nem csináltam semmit csak elmentem onnan.) Kérlek titeket a felesleges " Felejtsd el " " Esélytelen " " hülye vagy?! " kommenteket most hagyjuk ki. Nekem tényleg segítségre van szükségem.

Köszönöm <3



2014. dec. 19. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
De te is jól tudod hogy el kell felejtened.Látom tudod hogy nem lehet ebből semmi.De akkor is...biztos hogy van magaddal korú fiú aki tetszik neked.Mert így hogy már 4 éve reménykedsz...Tönkre teszi az iskolás éveidet hogy ha törődsz vele.Felejtsd el.De viszont a tanárt se értem... Nem tudom hogyan segíthetnék.Mert az tény hogy nehéz elfelejteni ha majdnem mindennap látod.Gondolkozz hogyan lehetne köztetek bármi is? Főleg ha ő csak szórakozik veled.Neked legyen több eszed.
2014. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezzel teljesen tisztában vagyok. És rajta vagyok, hogy elfelejtsem. Talán ez a 2 hét segíthet valamilyen szinten. Eldöntöttem magamban, hogy elfogom felejteni....de nem megy. A velem egykorú fiúk meg vagy pávák, vagy van barátnőjük....Tehát ez sem megy....sosem volt még barátom. De mind1 azért köszönöm szépen a tanácsokat. :)
2014. dec. 20. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Remélem sikerül elfelejtened.Egyet értek mert tényleg sok a divatmajom fiú jó hogy nem csak én gondolom így..:D Remélem sikerrel jársz az ügyben!:)
2014. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nagyon aranyos vagy :D Örülök én is hogy nem csak én vélekedem így a mai fiúk többségéről :P
2014. dec. 21. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!