Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » össze vesztem 1 fiúval de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze vesztem 1 fiúval de nem a barátom és mindig rám ír és nagyon idegesítő most mit tegyek? és szerelmes belém de én nem vagyok belé szerelmes!

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
ticsad le
2012. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mondd el szépen, hogy "nem érdekelsz".

aztán ne vegyél róla tudomást. aztán tiltsd le, ha zaklat.

2012. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? 10?!?!?!
2012. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ábelovszki Réka válasza:

Az én tanácsom! : Elé álsz és ezt mondod: Figyelj én nem vagyok beléd szerelmes és jól tennéd ha le szálnál rólam legyünk szimplán csak barátok rendben? És ne írj rám ilyen sokszor mert zavar egyszer egyszer rám írhatsz persze de kérlek csak barátok legyünk ha már szerelmes vagy belém akkor tedd meg h ne zaklass!


ha a fiu azt mondja: de szeretlek értsd meg!- akkor ezt válaszold:-Épp ezért kérlek haggy békén csak barátok kérlek tedd meg ezt!

és mosolyogj rá és akkor megérti :)

2012. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de össze vesztünk mert hazudott nekem és még ilyenkor is zaklat feleslegesen megkérdezi hogy vagyok? és még telefonon írja! :(
2012. aug. 31. 21:54
 6/6 Ábelovszki Réka válasza:
Akkor tod mit? Ne is vegyél róla tudomást ha köszön köszönsz azt pá! Ha meg üzit küld akk ne nézd meg vagy írd vissza h száljá le rolam most már komolyan leszarlak! xd de valami ilyesmit oké nem pontosan ezt de valami ilyesmit. Tuttasd vele h nem vagy egy rongybaba amivel csak ugy játszani lehet mutasd h lekell szállnia rolad
2012. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!