Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan azért kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan azért kéne járnom vele, mert szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam,aki már nem egyszer adta az értésemre,hogy tetszem neki. Nem bírom egyáltalán azt a fiút,nagyon idegesítő. Ő az,aki minden lánynál beadja ezt a dumát,hogy járna vele,milyen szép stb. Én is ezt hittem,hogy csak pár napig cseszeget,hogy járjak vele,aztán tovább áll. Aha,persze. Már másfél éve nem hagy békén,állandóan írogat nekem,hülye vicceket mesél nekem,azt hiszi olyan jópofa gyerek. Már nagyon elegem van belőle. Ráadásul a barátnőim állandóan azt mondják nekem,hogy járjak már vele,mert nincs sokszor ilyen ,hogy egy fiú szeretne,"udvarolna" ilyen sokáig egy lányért. Én viszont nem akarok,fiatal is vagyok hozzá.

Most csak én érzem úgy,hogy a barátnőimnek nincs ebben igazuk? Csak azért járjak vele,mert az olyan "menő"?



2013. febr. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell a barátnőidre ez esetben hallgatnod.

Mivel szerintem neked kéne eldöntened kivel akarsz kapcsolatot és nem nekik.

A srácot meg küld el a francba mond neki, neked ez így nem menne.

2013. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Igen!!! Járjál vele!!
2013. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De már vagy ezerszer elküldtem,de nem adja fel!!
2013. febr. 2. 17:24
 4/5 anonim válasza:
100%
A második kommentelő, egy hülye! Ne járj vele! ha nem szereted... vagy nem is tetszik! Az a fontos, te mit akarsz!!! Ha nem száll le rólad? Töröld ki facebookon, msn-en... mindenhol:) ne kerüld, mert az nem megoldás, mondd meg neki a magadét ne add meg magadat! Mond a szemébe, hogy nem szereted és nem ér el vele semmit! A barátnőid meg állítsd le, jó, hogy a barátnőid meg tanácsokat adnak.. de könyörgöm!!! A te életed nem az övék. És, ha ez őket zavarja? Járjanak ők vele, ha már annyira akarják!
2013. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,rendben,köszi:)
2013. febr. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!