Fantasy animék?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani pár címet,egy nagyon nagyon rövid leírással mellé? :) nagyon megköszönném! (ó és ha lehet vámpíros meg zombis ne legyen,viszont a vérfarkasos már jöhet.De az ilyen Death Note szerű is jöjjön :D)

2014. dec. 22. 00:43
1 2
 1/14 anonim válasza:

Wolf`s Rain

( [link]

2014. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,igen azt már láttam,de azért köszönöm :)
2014. dec. 22. 09:44
 3/14 anonim válasza:

- Ao no exorcist: démon ikertestvéreknek, meg kell mentenie a világot az ördögűző barátaikkal.

- Kagami no asobi: az isteneket, és egy földi lányt bezárnak egy gimnáziumba, és az isteneknek meg kell tanulniuk hogy kell emberként viselkedni.

- Magi: Aladdinnak és barátainak fel kell szabadítani a "varázs tornyokat", és meg kell küzdenie az ellenségekkel is.

- Arcana famiglia: ez a közösség úgy mond egy nagy család, és a különleges erőikkel rendet kell tenni a városban (nem annyira nagyon fantasy, meg akció, viszont én imádtam *-*)

- Hiiro no kakare: a főszereplő lányról kiderül, hogy egy templom őrzője, és a különleges képességgel bíró barátai segítségével meg kell védeniük a szent ereklyéket, amik védik a templomot a démonoktól.

- Kamisama hajimemashita: egy lány hajléktalan lesz, és mivel nincs hol aludnia, egy előző templom őrző neki adja a szálláshelyét, azaz a templomot a védő címmel együtt. A lánynak meg kell védenie a templomot, egy róka isten segítségével.

- Aohana: ebben a főszereplő egy srác, meg a halott barátnője. A lányt egyedül csak a srác látja, és a régi barátaival ki kell deríteniük, hogy a lány miért nem kelt át a másvilágra.

- Noragami: a főszereplő srác egy isten. neki és a barátainak meg kell védenie a világot a szörnyektől, és közben az emberek kívánságait is teljesíteniük kell.


Nos...hirtelen csak ezek az animék ugrottak be. Sztem van még pár, ha akarod, azokat is leírom. Am, vannak nagyon jó vámpíros és zombis animék amiket ajánlani tudok neked, annak ellenére, hogy nem kérsz.:)

- Blood lad: a szörnyek világába kerül egy emberi lány, aki, nem sokkal később meg is hal, és szellem lesz belőle. A szörnyek vezére (nos, ő benne a vámpír) meg megígéri a csajnak, hogy visszaszerzi a testét.

- Strike on blood: ebben az animében is srác a főszereplő, aki itt most vámpír. És meg kell állítani a gonoszokat.

(Am, bocsi, hogy mindig azt írom, hogy meg kell állítaniuk a gonoszokat, meg stb., csak nem tudom, hogy kifejezni magam, úgy, hogy ne áruljak el semmi fontosat. Legyen egy kis meglepiben részed ^^)

- Highschool of dead: megszállták Japánt a zombik, és a főszereplőknek túl kell élnie az apokalipszist.

FIGYELEM! AZ ANIME TARTALMAZ +18-AS RÉSZEKET IS!!!

ezt csak azért írom, mert nem tudom, hogy mennyi idős vagy, és a biztonság kedvéért ^^

Jó szórakozást az animékhez ^^ <3

2014. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2014. dec. 22. 16:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért,hány évesnek tippelsz a leírásomból?:)
2014. dec. 22. 16:29
 6/14 anonim válasza:
hogy mennyinek tippellek? ......nos, ha nem annyi, akkor ne haragudj, de olyan 12-13-nak tűnsz. :D ^^
2014. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:| kár. 15 vagyok :) hát te?
2014. dec. 22. 16:33
 8/14 anonim válasza:
Dettó, én is 15 vagyok. ^^ Am, fiú vagy, vagy lány? mert ha már a kort nem tudom megállapítani, akkor ezt sem :DD
2014. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
haha :D lány :D te?
2014. dec. 22. 17:46
 10/14 anonim válasza:
én is ^^
2014. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!