Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megíri ezt csinálni? Földiepre...

Megíri ezt csinálni? Földiepret akarok termeszteni

Figyelt kérdés
amiről nagyon sokat olvastam, sok mindent összeszedtem innen onnan de nem tudom nem vagyok benne biztos hogy ez elegendő a sikerhez. Egyenlőre 200nm-en akarom elkezdeni mert ha belebuknék nem sokat vesztenék meg nem is nagyon tudok egyenlőre belefektetni többet aztán ha sikeres lenne az egész kertben ami 2000 nm. Saját palánták lettek már szét ültetve. Mert ha jól informálódtam átlagosan azért 4kg tól akár 7-8kg is betakarítható nm-en ként és ráfordítás szerint leosztva kb 140 ft a tápoldatozás és a betegségek elleni védekezés. Akkor eszerint azért elég jó kis haszon jöhet ki belőle jó gondozással. Már az átvétel része le van beszélve már csak be kéne jönnie, igaz árat nem tudok. Már az elmúlt évben is volt úgy 50nm en termelve amiről kb 50kg jött le de nem is volt gondozva és erre akarok ráálni. Ha lehetne olyan válasza érdekelne aki sikeresen végzi ezt, mert az alap már megvan és az ő hasznát úgyse rontom azzal el ha elárul némi termesztési tippet. Köszönöm előrre is

2014. dec. 22. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegyél közéjük orgonitot. És minél inkább vegyszerbentesen. Ne legyen túl káliumozva. Nátrium-kálium arány 30 az egyhez. Ha jól emlékszem de nézz utána.

A termesztők benne vannak a 3 legboldogabb emberek csoportjában. :):)

2014. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!