Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szálkásítani kellene vagy...

GamerPc kérdése:

Szálkásítani kellene vagy tömeg növelni?

Figyelt kérdés

183 Cm vagyok és 72 kg.

Van már nagyjából egy éves edzés bennem.

Volt az termes,és testsúlyos edzés is.

Azt szeretném kérdezni,hogy akkor most szálkásítsak,vagy tömeg növeljek?

Esetleg értrend? Mind tömegnövelés és szálkásításhoz... előre is köszönöm.



2014. dec. 22. 17:13
 1/5 csabi94 válasza:

Először mindenféleképpen tömegnövelő edzést nyomj mert a magasságodhoz kicsi a súlyod. Az étrendnél figyelj a fehérje bevitelre mert az a legfontosabb, ha van rá pénzed akkor ajánlom hogy valami fehérje port is vegyél, mert nehéz a megfelelő fehérjét bevinni a szervezetbe.

Fontos hogy alkoholt kábítószert ne használj és sok éjszakázás sem túl jó, mindig kipihenten edz

kb ennyi de interneten so kminden jó dolgot találsz ha rákeresel :D

2014. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,esetleg még annyi,hogy folyadék bevitel napi 2-4 liter jó?
2014. dec. 23. 12:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen,és milyen ételeket fogyasszak?
2014. dec. 23. 12:12
 4/5 csabi94 válasza:

folyadékot én pl egy edzés közbe 2l szoktam inni aztán még egész nap kb 2-3 litert, ha betudsz szerezni házi tejet az is nagyon jó. A bolti semmit nemér.


Ételek pedig (tojás, halfélék, csirkemell, rizs, sajt, burgonya) ilyesmiket próbálj meg enni és keményen edz akkor biztosan rövid időn belül észre fogod venni a változást erőben és kinézetben is :D


jah és az edzési időd kb 1,5-2 óra legyen

2014. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,edzés időtartamával nincs probléma,mert mikor engedi az időm 4 órát is egyfolytában tolom...Semmi táplálék kiegészítővel és kis diétával értem el egy hónap alatt egy majdnem Cristialno Ronaldo-s testet.Tiszta ektomorf vagyok,ismerőseim között talán a legjobb testalkatom nekem van.Erőm is eléggé nagy.De anyagiak miatt még a porokat nem tudom vásárolni,azt csak jövő ősztől,addig tiszta natúrban fogom tolni. Egyedül tejet,túrót,tojást,tejet,tejfölt(natúrt) viszek be a szervezetembe.
2014. dec. 23. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!