Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Loptam a Tescoba mi lesz?

Loptam a Tescoba mi lesz?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom hát nem az én műfajom :/

Wc-re mentem és besipoltam. Félelmembe eldugtam a radiátor mögé a cuccot a kisebbet pedig a wc-be dobtam. Kijöttem és kisétáltam a boltból,nem várt rám senkiaz ajtóba stb.

Rettenetesen félek és aggódok mi lesz!?!!!??


2014. dec. 22. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
A WC.-ben van sipolóLMit loptál, te idióta kamus?
2014. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

igen van! várdában a tesco bejártnál is van a bejáratol jobbra fordulva a patika után van a wc és ott van "sípoló"!!


amúgy a legközelebbi kamera a riasztáskor röktöb oda fordúl és nem csak videózik hanem gyors másodperces fotókat is készül


szóval ha legközelebb mész a biztonsági ör egy szobába kísér ki hallgatni ahol+2-3 biztonsági ör van! és elkezdenek ki hallgatni

jobb esetben ki fizetik és ell nézzik de rosszabb esetben feljelentenek lopásért! úgy hogy holnap vagy még ma mennybe és talán csak ki fizetetik veled...


de ha nem vett fel a kamera akor semmi sem történt!


azért mennybe mégma hogy mi hamaráb túl es ezen hogy egyátalán meglátak-e vagy nem.


amúgy mitt (akartál) loptál ha szabad tudni?

2014. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ nagyon kedves ember...

Idióta és kamus te vagy!!!!!


Igen van SIPOLÓ be is sipolt pont ez a lényeg....de kifele jövet nem volt semmi ...na mindegy is

2014. dec. 22. 19:33
 4/13 A kérdező kommentje:

Huhh honnan tudod,hogy így van??

Tuti láttak akkor ugye??

A rendőrséget is rámküldhetik??

Egy ékszert... :'(


Mert amúgy megváltozott a kamera rendszer!!

2014. dec. 22. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:

ha egy újabb boltban felnézel látsz egy feketek kis kört az a kamera ami autómatikusan de manuálisan is mûködik mozgása:fel,le,jobbra,balra


riasztáskot autómatikusan a "sípolóra" fordul


de ha manuális akor nem biztos hogy röktön oda forditota aki èppen nézzte

2014. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom...

De vajon ez milyen??? Ez itt a kérdés....

A rendőrséget küldhetik? 12-13E az érték amúgy.

2014. dec. 22. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
azt én nem tudom... nem dolgozok tescoban... és az értéket se tudom... de ha vissza viszed ami nehéz lesz mert ell se vited pedig ezt bizonyítani semm tudod kivéve ha még ott van pedig szerintem már megtalálták a takarítók vagy valaki más szóval még ma menny szerinem visza vásárolgatni és legyél ott egy darabig aztán lesz ami lesz...
2014. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma már nem tudok visszamenni sajna. Max holnap.
2014. dec. 22. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

hát akor nem lesz egy jó éjjszaka... :/


egy rudiért biztos hogy nem jellentenének fel csak a rudi 3x ki kell fietni de ez nagyobb összeg...


na igérdmeg a jézuskának hogy többet ilyet nem teszel! és imátkoz


ha megsegít a jó Isten akor többet ilyet ne tegyél többet mert az Isten nem botal ver!!

2014. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja hát nem!!
2014. dec. 22. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!