Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztettem az érdeklődésemet...

Elvesztettem az érdeklődésemet minden iránt ami eddig érdekelt. Nem tudok semmiért sem lelkesedni. Mi van velem? 17/F

Figyelt kérdés
Próbáltam társaságba menni hogy hátha az segít de volt hogy csak rontott a helyzeten. Nem tud semmi sem érdekelni.
2014. dec. 22. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Például mi az, ami eddig érdekelt, de most már nem? :)
2014. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amennyiben van lehetőséged, törj ki egy kicsit a rutinból. Próbálj meg valami olyat, ami szerettél volna, de valamiért nem mertél, vagy kezdj bele egy kisebb projektbe (origami, programírás, főzés, rajzolás, blogolás stb.), esetleg keress egy új társaságot magadnak, hogy más ingerek érhessenek. A lényeg, hogy ha picit is, de változtass valamin.
2014. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

17 vagy, ez normális. vagy így maradsz, vagy valami megtetszik.


Ha más nem, még mindig élhetsz az ösztöneidnek, az evés-ivás-ürítés-alvás-szex is jó dolog ám.

2014. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!