Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon depressziós vagyok, ha élni sincs kedvem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

-Nincs munkám, naponta kb 2-3 önéletrajzot is küldök, keresem a munkát de nem kellek sehova.

-Itthon minden nap egyedül vagyok a házban reggeltől estig. Délelőtt 1 óra alatt kitakarítok minden nap.

-Nincsenek barátaim, eljárni sem tudok sehova senkivel.

-A barátom is reggeltől estig dolgozik hétfőtől vasárnapig. csak este találkozunk. de most nagyon sokat veszekedünk. úgy érzem lassan a kapcsolatunknak is vége.


2014. dec. 23. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:

minden nap valami nyomasztó érzést érzek a mellkasomban, rossz érzés. kb sírni tudnék minden nap.

emberek között szeretnék lenni és beszélgetni, de én nem vagyok olyan, hogy csak úgy leszólítok valakit az utcán.

mit kezdhetnék magammal?

2014. dec. 23. 11:49
 2/4 anonim ***** válasza:
menj fel sok közösségi oldalra, játékokra és ott beszélgethetsz másokkal :)
2014. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolj valami megnyugtatóra.Velem pl. az van ha valamire mindig gondolok minden mp-ben akkor megtörténik.Volt egy.időszakom amikor azt hittem hogy mehetek kezelésekre de sokkal jobb ha boldog dolgokra gondolsz,eltereled a figyelmed.Majd csak felvesznek téged valahova,olyan nincs hogy nem vesznek fel.Szerezz barátokat csak megy valahogy.
2014. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyél étcsokit! :) Az segít picit.

A munka miatt ne aggódj! Úgy is fel fognak venni valahova. Ilyenkor évzáráskor nem nagyon vesznek fel embereket sehova, de januárban beindulnak majd a dolgok.

A barátoddal meg sokat kell hancúrozni minden nap. Javít a közérzeteden és a kapcsolatot is segít rendben tartani.

Ha meg unatkozol, találj valami hobbit! Én ilyen időszakomban otthon dolgozgattam ezen-azon. Tudod, kreatív hobbik... Megkerestem néhány régebbi barátomat, akikkel rég nem beszéltem. Volt, akivel programot is tudtam szervezni.

Csak kitartás! Idővel beindulnak a dolgok. Aztán majd a sok szabadidőt sírod vissza. :)

2014. dec. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!