Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra visszaka...

Mit tegyek, hogy újra visszakapjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnem, ha segitenetek! Fontos lenne. Az a helyzet, hogy van egy srác, aki ugyan nem volt a barátom, mert nem szeretett volna komoly kapcsolatot. Közben elegge félreérthető volt, mert nem egyszer volt csók, olelkeztunk, a kezemet is mindig fogta. Teljesen ossze voltam zavarodva. Es elkövettem azt a nagy hibat, hogy talalkoztam egy masik sráccal, akivel nagyon nem kellett volna.. Ez a srac irt is neki, hogy talalkoztunk, es mondanom sem kell, hogy nagyon megbántottam ezzel. Nagyon nagy barom voltam, hogy barmilyen közöm volt ehhez a masik sráchoz.. :( Pedig siman osszejohettunk volna, tegnapelőtti beszélgetéskor írta, hogy lepni akart a kapcsolat fele.. Ez a srac l, akivel sajnos talalkoztam, nem hagy beken.. Allandoan ir, zaklat, mar terrorizalva érzem magam. Pl. irt apukám facebookjara, hogy mekkora ..... a lánya, irja, hogy megveret, lejárat a suli előtt, stb.. Nem tudom hogy razzam le. A masik fiút viszont nagyon nagyon szeretem, azota nem irt, es nem akarom elveszíteni.. :( Hogy kaphatom vissza? Hogy nyerhetem vissza a bizalmát? Most varni várok, nem akarok neki hizelegni.. Nagyon szükségem van tanacsokra, esetleg valakivel privátba is megbeszélni. Koszonom!
2014. dec. 23. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

fuuu hát ez érdekes történet.Nem tudsz szolni szüleidnek ez ügyben? vagy nem hisznek neked?

A srácnak meg mond el hogy nem akartál a másikkal találkozni meg hogy zaklat (hátha segít).Ennyit tudtam sajnos nem vagyok egy hű de nagy segitőkész

2014. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És mire vársz? Hogy majd megint ő keres téged? Mondd meg neki, hogy kedveled és hiányzik neked! Nem akarod, hogy eltávolodjatok egymástól. Tedd nyilvánvalóvá számára, hogy a másik srác egy tévedés volt! Miért olyan nehéz őszintének lenni vele? Pláne, hogy már közel álltatok egymáshoz egyszer.
2014. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!