Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommalkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommalkb 1éve deugy érzem h nagyon hiányzik ésmeg akarom próbálni ujra. Jóba vagyunk beszélgetünk, talizunk isés ő isugy viselkedik mintha még nemlenne tulrajtam pl megsimogat, megölel, megpuszil mintrégen) Mittegyek h visszakapjam?

Figyelt kérdés
Sajnos én voltam a hibás a szakításnál de nagyon megbántam és jóvá szeretném tenni. Talán várnom kellene? Mert sztem, fél attol is h pont érettségi elött állok, és ilyenkor kicsit zizi vagyok tudja. Szerintetek mit tegyek? Mert már nagyon rossz nélküle nagyon hiányzik és vele akarok lenni. Sokan mondták h flörtöljek újra vele és flörtötem is meg történt már csók is köztünk de néha ilyen néha olyan. Nemtudom h mit akar pontosan és sztem ő sincs ezzel tisztába. SEGÍTSETEK LÉGYSZI
2009. okt. 14. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

édes kettes programok...

érintések...

ölelkezések...nyilvánosan...hogy megmutasd ez a pasi a tied.

Osztatlan figyelem mikor vele beszélsz

szemezés...

Megmondod neki egy csók után hogy hiányzik neked...

amit mindig szokott mindenki...hívd át hogy egy szekrényt kéne arrébtolni és mint erős férfi csak ő jutott eszedbe..aztán persze megnéztek egy dvd-t ha már eljött és a szekrényt mégse kell arréb tolni...na jó ez se a legjobb ötletem...:D


Jakomo 25f

2009. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ő továbbra is ugyanúgy érez irántad..próbáld meg vele újra =)

esetleg kérdezd meg tőle,mit érez még irántad ^^

2009. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állj elé és mond meg neki h még mindig szereted, meg h hibát követtél el, és ha van még esély akk folytatni szeretnéd vele..ennyi.

Amiket írtál abból leveszem h van esélyed! Sok sikert!!:)

L20

2009. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmondtam az exemnek h ujra akarom kezdeni de egy csomó kifogást hozott föl. Pl hogy nem akar most kapcsolatot meg hogy nem lenne semmi értelme mert reggeltöl estig dolgozik nemtudja h mi lesz még de most jó neki egyedülmeg h nem akarja elvenni más ember szabadságát meg hogy nem szeret függni mástól...:( Szerintetek ilyenkor mit tegyek? Végleg felejtős? Mert az nem nagyon megy:( és találkoztunk is és mégis megcsókolt ő nem pedig én meg hozzámbujt meg átölelt.. ugyhogy végleg nemértem.. kérlek segítsetek..:(
2009. okt. 18. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adjatok egymásnak egy kis időt, hogy újra tudjátok gondolni, mi is történt meg és mi az, ami még megtörténhet.....

Türelem rózsát terem....

2009. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom. Van itt ölelés, meg csók is, meg találkoztok is, meg beszéltek is...

Van itt esély bőven, sőt ez már kicsit több is.


Csak legyél TÜRELMES, csak szép lassan, ne erőltess semmit, ami van, találkozások, az legyen jó...

Ha én rendszeresen csókolóznék egy lánnyal, akkor előbb-utóbb nem lenne elég, hogy csak csókolózzunk, és én kérnék többet!

2009. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Megfogadom a tanásokat és sztem sem fogok eröltetni semmit.. Hátha sikerül még a dolog egyszer ha türelmes leszek..:) remélem
2009. okt. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!