Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem fogadjatok el a...

Miért nem fogadjatok el a melegeket? Nem értem.

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem semmi bajom a melegekkel,azzal van a bajom,ha ezt reklámozzák,és még büszkék is rá. Legyenek melegek mit érdekel az engem..?
2014. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg a volt csajomnak az anyja leszbikus volt..az sem zavart :)
2014. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem se zavarnak! ha megszólit vissza nézzek nem megyek tovább de ha ráza magát meg ilyen szûk tanga van rajta meg valami cica nadrág na az ahhhh fújj! meg ha úgy beszélnek hogy ez szupcsi meg komcsi?! na az felboszant...amúgy tényleg semmi más bajom nincs velük :)
2014. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hogyne lennének büszkêk rá mikor ez élteti õket, semmi másra nem vágynak csak, hogy fogadják el õket. Szerintetek ez mikor fog megvalósulni?

Juj hogy lehet lezbikus mikor gyereke van? Az komoly :)

2014. dec. 24. 06:47
 5/11 anonim ***** válasza:
atol hogy lezbikus fel lehet csinnálni ! mesterségeseb,természetesen,örõkbe fogadni egy gyereket...
2014. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem izgatnák a társadalmat provokatív deviáns felvonulásokkal és műsorokkal akkor szerintem nem lenne ez, de mivel a médiában és általába visszatetsző dolgokat tesznek, ezért csak jobban fogják utálni őket.
2014. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek sokkal elfogadóbbak,mint 10 éve.

A mai tinik már talán nagyobb eséllyel élhetik meg a tinikort,mint én.Nekem ez teljesen kimaradt.


Nagyon sokan csak addig utálják a melegeket,míg nem tudják meg,hogy a saját családtagjaik,rokonaik között is vannak melegek.


Több ember kellene,aki felvállalná ezt a családjuk előtt.És több családtag kellene,aki erről nyíltan merne beszélni barátaival,ismerőseivel.

Szerintem mire a mai 20on évesek lesznek szülők,már ők nem fognak úgy tekinteni a meleg gyerekeikre,mint a mai 40-es,50-es korosztály.


26/M/F

2014. dec. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem kell ezt túlbonyolítani. a magyar emberek többsége frusztrált, begyepesedett egyszerű ember, aki mindenkit utál, még a nemlétező népeket is (pirézek).


annyi eszük sincs, h ne egy 1 napos felvonulás alapján általánosítsanak az összes melegre. életükben nem találkoztak még meleggel, csak láttak 2 percet egy melegfelvonulásról. meg nem természetes, az nem arra való, de azért a leszbik izgatóak, meg jó lenne a barátnőjüket rávenni az anaalra.

2014. dec. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig milyen szép lehet egy olyan világban élni,ahol a kutyát nem érdekli,hogy meleg vagy.


Ha nem bámulják meg,ha 2 pasi megpuszilja egymást--

Irigylem azokat,akik majd akkor lesznek fiatalok,mikor ez az idő eljön:)

2014. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De ehhez kellene egy jóléti állam.

Sajnos,amikor nincsenek meg az alap élethez a dolgok,akkor az ember hajlamosabb gyűlölködni.

Az legalább ingyen van...

2014. dec. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!