Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni mit tegyek?

Meg akarnak verni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves gyerek aki ilyen vékony és magas típus.én vagyok 14 éves és megakar verni facebookon is írta hogy ha meglát az utcán eltöri a kezem.én vagyok 181 cm ő 1-2 centivel magasabb nálam.1 évet járt k1-re meg voltak balhéi.én még soha nem verekedtem.Ő inkább csak rúgni szokott mint ütni ez nekem előny lehet?mindig jön a sulinkhoz az unokatesójához úgyhogy szerintem suli kezdéskor elakar majd kapni.addig mit tanácsoltok mit gyakoroljak??csak megakarom védeni magam nem szarrá verni a fejét pedig megérdemelné.

2014. dec. 25. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
míg csak akar, addig semmi gond.
2014. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Minden embernek nagy az interneten a szája, de amikor oda kéne állni akkor az emberek 95% csak mentegetőzni fog, hogy csak hülyéskedett meg ilyeneket. De ha gondolod szerezz be egy paprika sprayt és azzal lefújod, ha oda jön.
2014. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát ő nem ilyen egy agresszív szemét és ő ütni is merne mert ahhoz elég jól ismerem ő egy olyanfajta hogy: "akkor gyerünk oda üssük le ha nem jössz béna vagy" gyerek.Először az jutott eszembe hogy ő mivel betöltötte a 18-at ha megver simán feljelenthetem de az már én részemről lenne szánalom tehát a verekedés eszköz csak.tehát mit tanácsoltok? a paprika spray nem játszik sajnos.ja és tuti hogy több emberrel jön le.sőt még a múltkor azt is írta hogy lehívja az összes haverját rám és ők lesznek harmincan én meg egyedül...szóval száz szónak is egy a vége csak a verekedés a megoldás de mint mondtam én nem tudok verekedni.
2014. dec. 25. 18:13
 4/19 anonim ***** válasza:
a kérdés inkább az, hogy miért akarnak megverni?
2014. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az oka az lényegtelen :/ nekem az a lényeg hogy valami technikát mondjatok amivel ki tudom ütni.
2014. dec. 25. 18:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha Facebookon leírta, hogy meg akar verni, majd tényleg megver, feljelentheted, van bizonyítékod is rá, hogy Ő tette. Ne süllyedj már le az Ő szintjére, ha amúgy is többen lesznek, nem fogod tudni magad megvédeni. Ostobaság lenne ilyenbe belemenni...
2014. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ja csak egy para van hogy letiltott és ki törlődött a beszélgetés.
2014. dec. 25. 18:24
 8/19 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy hol lakik a gyerek?

Gondolom igen.


Nos szólsz pár ismerősödnek, összegyűltök aztán hajrá... ha már ennyire verekedni akarsz vele.. de egyébként fogadok hogy c-vitamin a srác, nem? Azok ilyenek...

2014. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az a vicces hogy nem az..csak egy öntelt paraszt aki nagy bunyósnak képzeli magát mert egy évet k1-ezet és csak annyit tanult meg hogy a térdét behajlítja mikor oda akarnak rúgni neki...amúgy simán összegyűlnénk megverni de itt senki nincs aki verekedni tudna...én csak horgot meg egyenest tudok ütni meg térdelni a kérdésnél is ilyen kombóra lettem volna kíváncsi mint pl: amikor üt elkapni a kezét és kicsavarni vagy valami.
2014. dec. 25. 18:45
 10/19 anonim ***** válasza:
szerezz valami önvédelmi fegyvert:gázspray,bökő,sniccer,csavarhúzó,vipera,boxer,gumibot vagy valami más
2014. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!