Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek biztonságos erre...

Szerintetek biztonságos erre az oldalra felmenni?

Figyelt kérdés

chatroulette.com

ez egy chatoldal, de be lehet állítani, hogy webcamerával lássanak mások/láthass másokat. szóval szerintetek nincs semmi gond, ha felmegyek? nem társkeresési célból, vagy ilyesmi, hanem csak úgy.


2010. febr. 3. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
hát menjél xD olyan mint a többi chat, nemtudom miért tetted fel a kérdést hogy biztonságos-e
2010. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert látják a fejedet is. szóval nem csak a szöveget.
2010. febr. 3. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs webkamerád vagy ha nincs bekapcsolva, akkor honnan látnák a fejedet? Figyelnek műhóódról vagy mifene?
2010. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha nincs webcamod mindenki továbbkattint, ami tök érthető, mivel ez az oldal lényege. úgy értem, hogy ha bekapcsolod a camot, akkor ÚGY biztonságos-e??
2010. febr. 4. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a lényege, hogy mindenki továbbkattintson? Mégis mi történhetne? Esetleg lefotóznak aztán mész valami puruttyához hasonló oldalra.
2010. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na olyan dolgokat azért nem csinálok szerintem, amivel felkerülhetek a puruttyára:D
2010. febr. 4. 16:27
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, úgy értettem, hogy az a lényeg, hogy webcamod legyen, mert erre specializálták az oldalt.
2010. febr. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!