Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárlás mánia?

Vásárlás mánia?

Figyelt kérdés
Röviden: kétségbe vagyok seve. Semmi más nem tesz boldoggá, csak a vásárlás, nézelődés. Napi szinten plázátok és egész nap az internetet bújom, hogy mit rendeljek. Mikor mefveszem\keszhezkapom, nagyon boldog vagyok, de csak egy rövid ideig, mert utána buntudatom lesz. Hozzá kell tennem, hogy drága holmikat vásárolok. ( 10-20 ezer ft-os felsők, 20ezer ft-os parfümök, és minden egyéb) a leges legnagyobb problémám, ha meglátom , hogy learazas, végem! Ha egy ruhanemű le van arazva, akkor úgy érzem, hogy ez egy nagyon jó vétel... Holott lehet soha a büdös eletben nem fogom hordani, de akkor is meg kellett vennem, mert le volt arazva. Az a legnagyobb bajom, hogy tudom nem helyes amit csinálok, ugy érzem a vásárlás az életem és nem is tudok es nem is akarok szellem tenni, mert engem ez érdekel, ez tesz boldoggá, ugyanakkor tudom, hogy ez nem jó így. Mit tegyek?

2014. dec. 29. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj! Szerintem amikor mész váasárolni akkor irj bevasarlo listat h mit szeretnel venni. Es igy talan konnyebb lesz es probalj meg valtoztatni a eletmidodon pl.ugy hogy elmész futni vagy süssél valamit. Mind1 egy a lenyeg h ne vasarolj.

Remelem tudtam segiteni.:-)

2014. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez vásárlási mánia. Ha nem akarsz hosszú távon mély anyagi csődöt, akkor keress fel egy szakembert!
2014. dec. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy meg az elozo felhasznalo : azert nem kene felkeresnie egy szakembert . Szerinted miert fordult ide,azert h ne kelljen szakembert felkeresni
2014. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Úgy gondolod, te tudsz neki érdemben segítséget nyújtani? Szerintem nem.

2014. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek :) egyébként én is gondoltam a dzakemberre, de mint emlitettem, a legnagyobb baj, hogy nem akarok nem vásárolni. Viszont ameddig ezt igy gondolom, valószínű az Isten sem tudna segíteni. :\
2014. dec. 30. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tudod kedves ismeretlen fogalmamsincs hogy tudok e neki segiteni csak gondoltam hatha tudok mert en is ebben szenvedtem kb3 hetig es en nekem barinom ezt tanacsolta es segitett gondoltam neki is leirom. Na ezek utan hol itt a baj?
2014. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!