Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fairy Tail. Miért szereti...

Fairy Tail. Miért szereti Natsu Lucyt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért? Szereti egyáltalán? Vagy volt valami csókjelenet, amit én kihagytam?
2015. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az az igazság, hogy egyenlőre ezt csak ő maga tudja mert (sajnos) még semmi konkrét kijelentése nem volt ezzel kapcsolatban. De tény hogy ő áll hozzá a legközelebb mindenki közül, ezt viszont ő maga mondta. Azért szeretheti, mert bátor, kedves, erős nő, kiáll a barátaiért, inkább meghala mint elárulja a szeretteit. És ami a legfontosabb, Lucy mindig kockáztattja a saját testi épségét, csakhogy vele legyen egy-egy veszélyes küldetésen. Szerintem bárki könnyen beleszeretne egy olyan emberbe aki mindent kockáztatna érte, és ez fordítva is igaz az esetükben. Én azt gondolom, hogy Natsu lélekben még eléggé gyerek ahhoz hogy megértse mi is az a szerelem, de hiszek benne hogy egy napon felnő majd ehhez a dologhoz, és rájön, hogy ez nem mást jelent számára mint Lucyt :)
2015. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!