Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bőrcipőmre került valami fura...

Bőrcipőmre került valami fura folt, hogy tudom kiszedni?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy új cipőt és tegnap volt rajtam először, csak épp elmentem fél órára kutyát sétáltatni és egyszer csak azt vettem észre, hogy van rajta egy folt, mintha le lett volna köpve, kb úgy nézett ki. Az is lehet valami híg madárfos volt nem tudom igazából mi lehetett, de amint hazaértem, nedves ruhával áttöröltem párszor aztán most regellre már megszáradt, de a folt még mindig meglátszik, egy sötöt paca, pont a cipő orrán...


Elvileg a bőr aranybarna nubuck, arra van valami mód, hogy kiszedjem ezt a foltot? Most megpróbáltam szapannal is átmosni hátha... De besz*rok, hogy 1x felveszem és máris így járok vele...



2014. dec. 30. 09:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!