Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem a DROP A hangolást!...

Kevinbacsiii kérdése:

Nem értem a DROP A hangolást! . Mi az a Fisz?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy nézem a különféle bandákat h DROP a-t használnak 6 húros gitáron A E A D Fisz ??? B de viszont ha 7 húros gitáron használják akkor A E A D G B E és miért van? mert tudtommal 6 húroson ugyan úgy az a-t droppoljuk le csak 1 húrral kevesebb kerül fel. Vagy ha vlki érti kérem magyarázáttok meg. azaz mi az a Fisz benne??.BUÉK.

2014. dec. 30. 12:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jönnek ki a kvintek.
2015. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem leszólni akarlak,de illene legalább a hangokat megtanulni gitáron és gondolkodni.
2015. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi problémám van ,hogy lehangolással a fisszel h jönnek ki a kvintek.... ha 7 húroson is... de m1 akkor:)
2015. jan. 2. 14:48
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell leszólni senkit emiatt, mert nem érti. Nyilván tisztában van a hangokkal. Úgy néz ki az ember már nem kérdezhet meg semmit, mert hülyének nézik... szerintem fordított esetben sem esne jól senkinek.
2015. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
G-H húrokon amúgy sem szokás kvinteket fogni, de termászetes csúszik minden a másik hangoláshoz képest fél hanggal.
2015. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bővített kvint fogásról beszéltem bocsi!!azt nem írtam hozzá. de akkor kezd összeállni a kép köszi szépen!
2015. jan. 3. 11:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem leszólás volt de gyorsabb elgondolkodni ezen mint megkérdezni.
2015. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Értem én persze. és kiszámotlam csak akkor is megfogott ez a kérdés h ott ,hogy jön ki fiszből :) de ki próbáltam és tényleg !:)
2015. jan. 5. 18:32
 19/19 anonim ***** válasza:
Na ugye :D
2015. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!