Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek akik meghalnak,...

Szerintetek akik meghalnak, azok látnak itt minket?

Figyelt kérdés
3hónapja meghalt a legjobb bnőm,és azóta fura dolgokat veszek észre(mondjuk mostanában nem) pl: ültem a konyhában,épp a bnőmről beszélgettünk,akit nem mellesleg Virágnak Hívtak :( ...és a hátam mögül az ablakból a vállamra leborult a cserepes virág,nem volt se huzat se semmi...!Akkor a másik...szegénykémnél maradt 400ftom,persze nem ez a lényeg,vissza is akarta adni,nem sokkkal azelőtt,h meghalt,de én azt mondtam...majd visszaadod ráér... :S :( !És egyszer a tv mellől,fogalmunk sincs,h hogyan leesett a pénztárcám... :S pedig nem is a szélén volt,hanem beljebb...!Szóval...így próbálom magam nyugtatni,h lát...és tudja,h mennyire hiányzik!Mi a véleményetek?
2010. febr. 4. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
van benne valami, pont egy cserép esett le nálunk is, amikor emlegettük az elhunytat. és néha mintha érezném, hogy itt vagy ott velem van. igazából velünk is van, hiszen a szeretet amivel a szívünkbe zártuk az nem hal meg... csak ezt olyen nehéz feldolgozni...
2010. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából olyan sokat gondolkoztam már rajta,próbáltam ész érvekkel megmagyarázni,h miért történnek ilyenek,de....semmit nem találtam!Néha érzek valami hideget is pl az arcomnál,mintha fújna a szél,de nem szellőre hasonlít,hanem vmi hidegre!Én soha nem hittem az ilyenekben...de mostmár semmit sem értek!Persze a szeretet itt van,és szeretem is,a lelkemben él tovább...!Az emlékei,amit itt hagyott,valóssá teszik a gondolataimban!
2010. febr. 4. 12:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. (apósom)

Éjszaka mozgott, zörgött a szekrényajtó (szintén nem volt huzat)

Leesett a lámpabúra, pont mellettem. Nem tört össze.

További érdekesség, hogy olyan 3 ponton rögzített búra volt. Visszatenni nem lehetett, a csavarok pedig nem voltak kilazulva.

2010. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
azért azon gondolkozzatok már el, hogyha meghal valakitek, ráadásul olyan, akit szerettetek, akkor az utána visszajárna zaklatni titeket??!!! Direkt láthatatlanul nyikorgatja a szekrényt, lelöki a lámpát, pénztárcát, fejbevág egy cserepes virággal??? Nem hiszem.
2010. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
29%

Szia!

Biztos,hogy nem látnak minket,ugyanis aki meghal az nem létezik utána.Persze vannak ilyen dolgok,de egy biztos,ezt nem ők csinálják.Ez a spiritizmussal köthető össze.

2010. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek az ilyenekben, nálunk is nagyon sok furcsa dolog szokott előfordulni :S nem hinném, hogy furcsa véletlen! Valahol olvasta, hogy halál után még 40napig van itt a "lelkük" és csak utána mennek túlvilágra...na jó ez talán már lehet valami hókuszpók.. de nem tudom :S én mindenesetre hiszek ebben
2010. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

ezek szerint Nektek még nem volt ilyen élményetek.

Ez nem jelenti azt, hogy nem is létezik.

Azt sem, hogy nem lesz Nektek is valamikor ilyesmi.

2010. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Több mint szomorú hogy 2010-ben ilyen felmerül egyáltalán.
2010. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akivel már ilyen elöfordult pontosan tudja,hogy miröl beszélsz!

Akivel nem ,neki ez valószínüleg humbuk-nak tünik.

Èn az elsök közé tartozom.Èn úgy mondanám,velünk vannak.

2010. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem láthat. nem csak hit kell hozzá. azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a valamiből (élet-test) hogy lesz semmi? ha egyszer élsz, nem tűnsz el a semmiben halálod után.

olvasgass ilyen jellegű írásokat vannak tudományosan bizonyított kísérletek is ezzel kapcsolatban. csak ezt nem nagyon szeretik hangoztatni. ha volt valami elintézetlen dolga, próbáld megoldani helyette is, hátha így megnyugszik a lelke.

2010. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!