Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek akik meghalnak,...

Szerintetek akik meghalnak, azok látnak itt minket?

Figyelt kérdés
3hónapja meghalt a legjobb bnőm,és azóta fura dolgokat veszek észre(mondjuk mostanában nem) pl: ültem a konyhában,épp a bnőmről beszélgettünk,akit nem mellesleg Virágnak Hívtak :( ...és a hátam mögül az ablakból a vállamra leborult a cserepes virág,nem volt se huzat se semmi...!Akkor a másik...szegénykémnél maradt 400ftom,persze nem ez a lényeg,vissza is akarta adni,nem sokkkal azelőtt,h meghalt,de én azt mondtam...majd visszaadod ráér... :S :( !És egyszer a tv mellől,fogalmunk sincs,h hogyan leesett a pénztárcám... :S pedig nem is a szélén volt,hanem beljebb...!Szóval...így próbálom magam nyugtatni,h lát...és tudja,h mennyire hiányzik!Mi a véleményetek?
2010. febr. 4. 11:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, ha valaki meghal meghal ennyi, a teste megmarad lassan az is eltűnik és ennyi, szerintem nincs más.

Persze nem mondom hogy lehetetlen de mindenesetre érdekes és én is elgondolkoztam egyszer ezen.

2010. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazából nincs rá logikus magyarázat.

Nem vagyok hívő, szóval nem azért van. (én is az első kategóriába tartozom)

Épp ezért, el tudom fogadni, hogy valaki nem hiszi, míg nem tapasztalta.

Sokan nem is mernek beszélni róla, mert

1. elmebetegnek, legalábbis labilis személyiségnek gondolhatják,

2. esetleg azt gondolják mások, hogy hazudozik az illető.

2010. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos,hogy látnak minket,hiszen a materiális érzékeknél magasabb rendűvel rendelkeznek,akiket nem befolyásol már olyan erősen ez a világ.A látáshoz nem elengedhetetlen a szem.A kígyó nagyon jól lát az ízleléssel,a denevér meg a hallással,és miért ne lehetne egy csomó számunkra ismeretlen megtapasztalás?
2010. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Van túlvilág. Pl. a római katolikus Egyház szentmiséket ajánl fel a tisztítótűzben levő lelkekért,akik haláluk után oda kerülnek és még nem annyira tiszták, hogy Istennel találkozzanak, vagyis színről-színre láthassák őt. A szentmise épp azért van, hogy a tisztítótűz idejét megrövidítsük, a szenvedést enyhítsük általa. Amiután a lelkek kiszabadulnak a tisztítótűzből és eljutnak Istenhez, akkor azok a lelkek fognak értünk imádkozni, amikor mi halálunk után a tisztítótűzbe kerülünk. Különösképpen fontos, hogy a hátramaradottak imádkozzanak az elhunytakért, mert akik a tisztítótűzben vannak, azok nem tudnak magukon segíteni, csak az élők imádséga és a megdicsőült lelkek közbenjárása.
2010. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és azt is h nem lehurrogtatok!Igazából soha nem hittem az ilyesmi dolgokban,eddig!Furának tartom én is ezeket,hogyan történnek olyan dolgok,amit utána nem is tudunk megmagyarázni!


Igaza van abban az egyik hozzászólónak,h ők már magasabb szinten vannak!Pl A barátommal arról beszélgettünk,h hogyan tud vmi leesni magától,illetve ha "Ő" volt,akkor hogyan tudja megmozdítani,és szerinte....halálunk után birtokában leszünk olyan tulajdonságoknak,amit itt pl fel sem tudunk fogni!Pl...gondolati erővel mozgatni tárgyakat!


Másik hozzászóló írta a 40napot,ebben is lehet valami,mert az első hónapban észleltem ezeket....!Mostanában már nem!

Én is elképzelhetetlennek tartom,h utána semmi legyen,csak így nem tünhetünk el...!Amúgy nem feltétlen arra gondoltam,h azért járjanak vissza,h rémisztgessenek,vagy rosszat akarjanak,hanem h így jelezzék...látnak minket,és szeretnek minket!

2010. febr. 4. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!