Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem nő a mellem?

Miért nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 168 cm. 45kg szóval vékony,magas. Már egy éve nem nőtt az éb pici szó szerint kicsi cicim. A családban mindenkinek nagy van. Mamámnak,anyukámnak,nagyobbik testvéreimnek is. Apukám ágáról is van normálisan mell. De nekem... nekem semmim sincs,és nem is nőtt már egy éve sem semmit. Eddig az osztáylomban is meg voltam elégedve,mert volt mellem. De most meg hirtelen semmi. A többi lány lekörözött most. Nem vagyok későn érő típus. Menstruációm is van már kb másfél éve. ami most kezdeget beállogatni. Nem tudom mi lehet a baj! Félek hogy nem nő meg a mellem:(
2014. dec. 31. 00:13
 1/4 anonim válasza:
Majd, ha 18 éves leszel kérdezd ezt meg újra.
2014. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem nő, mert férfi.


1. Rossz kategóriába írtál.

2. Ezzel még ráérsz foglalkozni.

3. Nők és a hiúság...

2014. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még bőven nőhet.

Volt anno egy osztálytársam, 14 évesen deszkajutka volt, 18 éves korára meg olyan mellei lettek, hogy <3 :D

2014. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mondanám hogy kûldj képet hogy csak te látod kicsinek vagy tényleg az-e de csak 14 vagy úgy hogy nem szabad!!!


ui.: 18 éves korodban lesz még nagy!


(genetika)


ja és bocs azt értetem hogy apukádnak is nagy van xD bocs... :D

2014. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!