Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fairy tail-ban kitaláltat...

Senki sem ért kérdése:

A Fairy tail-ban kitaláltat egy új szereplőt és az érdekel mi a véleményeitek róla?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy lány akinek a neve Kim Elvira. A lány is szárkányölő és őt az összsárkány nevelte fel így hát az a varászslata hogy a egy embernek a homlokához ér akkor át tudja venni a varázslatát de az ő varázslata az az hogy ugyan úgy támad mint a többi sárkányölő de neki így keveredik a vas tűz méreg levegő üvöltések az üvőltésében.A lány vékony hosszú barna hajú aki imád enni.Neki is van exeed-je és 2 tündére akik mindíg vele vannak az egyiknek a neve Joe lány és néha bunkó a másik meg Carla aki okos.A lány ugyan úgy mint Lisanna eltünt de ő akkor tunik fel amikor Lucy is mert egy ideig nála lakott.


Hát ez lenne majd kérem hogy tettszet e vagy nem dde azt is írjátok meg hogy mit változtassak?



#Fairy tail Anime Szilvásbukta
2014. dec. 31. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Gagyi. Ha én valamit nem szeretek, akkor azok a túlerőltett karakterek. Lehetne annyi mindent kitalálni, amitől sárkányölő, de mégis más. Ehelyett egy klisés turmix, amiből már ezer és egy van.
2014. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miyaa.E válasza:
egyezek az előző kommentelővel. :) nem az a lényeg h a karakter minél többet tudjon,vhanem h egyéni legyen :) lehetne akár alkotó mágus mint Gray és kitalálhatnád h mi lehetne az amiből alkot. de teljesen más képességet is kitalálhatnál :) mondok egy példát, lehetne a lány fény alkotó mágus, és fény szine ne fehér legyen hanem aranysárga, és ahogyan Erzanak Titania, Natsunak Szalamandra a beceneve, igy lehetne a lányé az h Arany Főnix. és h miért pont főnix? mert pl a sárkányölők esetében is néha megjelenik egy sárkány képe ahogy harcolnak. a lánynál meg megjelenhetne egy főnix. :) na most én ezt példának irtam, de pl ilyesmire gondoltam h egyéni legyen. ha ennél is egyénibbe szeretnél akk ne legyen alkotó mágus, simán csak fénymágiája legyen. engedd szabadjára a fantáziád :) annyi fura és érdekes karakter van a Fairy Tailben, akk te miért ne találhatnál ki? nem attól lesz jó a kitalált karaktered ha ugyanolyan mint a többi :)
2014. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ieg azt elfelejtettem írni hogy neki nagyon szomorú háttér storyt adtam mert amikor játszott a szülinapján akkor amikor vissza tért azt látta hogy az anyukája ott van megkötözve és zeref kínozza őt szóval ezt kellett végig néznie.Aztán Natsu-ék úgy ismerik meg hogy az erdőben játszanak és azt látják hogy Kim egy ilyen igazi macsó sráccal van és ezt mondja neki Kim:

-Figyi nem akarlak bántani de sietnem kell haza.( Ilyenkor már a sárkánynál lakott)

Ekkor a srác rátámadt és Kim gyorsba lekaratézta és ezt mondta neki mosolyogva:

-Ígérem legközelebb majd bepótoljuk.

És hát Natsu-ék követték őt hazáig.

2015. jan. 3. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírtál egy klasszikus shounen főszreplőt az összes klisét összeszedve, csak annyi, hogy most nem fiú kivitelben kapjuk meg. Maximum a nevét tartsd meg, és gondold újra az egészet! A sárkányok amúgy is inkább az elemek kibővített változatait foglalják magukban (legalább is szerintem), szóval ezt például egy új mágiaág kitalálásához használhatnád fel. A tündérek meg egyáltalán, hogy jönnek ebbe az univerzumba? Na meg ott vannak a logikai bakik, hogy csak egyet említsek: mindenkinek ugyanakkor tűntek el a sárkányaik! A lánynak meg még ott volt, amikor Natsunak már nem?
2015. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!