Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt veletek "megmagyarázha...

Történt veletek "megmagyarázhatatlan"?

Figyelt kérdés

nem hiszek a szellemekben,de nagyon érdekel a téma.

szoval mondjatok történeteket. minéltöbbet^^


amugy meggyőződésem hogy mindenre van tudományos magyarázat.:D de tényleg kiváncsi vagyok a történeteitekre.


2010. febr. 4. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőimmel voltunk valahol. Este jöttünk haza kocsival. Valaki megkérdezte h ne hallgassunk-e rádiót. Azt mondtam h ne, hallgassuk a csendet.

Aztán bekapcsolt a rádió, és megszólalt egy mély férfihang: A csend zavaró. Úgy elkezdtünk röhögni xD.

Leírva kétlem h átmegy a poén, de helyben nagy volt.:)

Volt egy olyan földöntúli hatása.

2010. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem épp ma történt: Ültünk a földrajz órán és a tanár diktálta azokat az országokat, amiknek a fővárosát kellet leírni...Még ki sem mondta, hogy Portugália, de már leírtam, hogy Lisszabon...Barátnőm ezt látta (gondolom puskázni akart), kiesett a kezéből a toll, és 10 percig bőgött...aztán elkezdtünk ilyesmik után nézni, mert már második napom telik így...

Minden mondatot én fejezek be...

Beszélgettünk a folyosón, és kérdezni AKART (még nem tette fel a kérdést) a bnőm, de mondtam a választ... Furcsán bámultak rám a barátaim... Aztán megkérdezte tőlem a lány, akinek már válaszoltam a még el sem hangzott kérdésre, hogy honnan tudta, hogy mi lesz a kérdés... Én erre: "Miért, ti nem hallottátok?" ... futkos a hideg a hátamon

mintha valaki folyamatosan "súgna" nekem...vagy belelátok a gondolatukba?

SEGÍTSÉG

2010. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tortént és a szellemeket más is látta, nem csak én! Nagyon sok megmagyarázhatatlan dolog tortént velem, pl. most is tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban, nagyon fura!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2010. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én hiszek ezekben a dolgokban :S
2010. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rokonaim (4fiú testvér)töbször is láttak már a lépcsőn egy idős nénit lesétálni a lépcsőn...állítólag...először csak a két kisebb látta, a nagyok meg kiröhögték őket, de aztán azt mondták, hogy egyik éjszaka ők is meglátták, és elmondtak az anyukájuknak (am 10, 12, 16, 19évesek). A durva csak az, hogy kiderítette az édesanyjuk, hogy az előző lakója a háznak egy idős néni volt, aki a hában vesztette életét....igaz nem velem történt, de ez jutott eszembe, mikor megláttam a kérdést....
2010. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden egyes föci dogámra hármast kapok....nem ketest nem négyest....hármast....pedig többet tanulok rá mint bármi másra...feltételezem hogy a tanár egy szellem..a fejébe is kb annyi van:P
2010. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!