Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már veletek valami...

Történt már veletek valami furcsa megmagyarázhatatlan (természetfeletti) dolog?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok pl. szellemekkel, egyéb természetfeletti dologgal kapcsolatos élményekre lennék nagyon kíváncsi. Megköszönném, ha megosztanátok velem/velünk:)
2009. ápr. 12. 10:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
csak mert velem is történt 1-2 dolog és érdekelne, hogy nem csak én hiszek-e ezekben...:)
2009. ápr. 12. 10:30
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom hogy szellem akart az lenni vagy mi de inkább lehet hogy csak képzelődtem...Olyan 23-24 közöt lehetett este mindenki aludt az emeleten én meg egyedül voltam a földszinten és mosdó elött álltam (az fölöt meg fejmagasságban van egy tükör)lehajoltam mert inni akartam a csapból és felnézek és tükör az pont szembe áll az ajtóval az ajtó nyitva és ahoz képest egy hosszú folyosó van utána...na igen és felnéztem és annyit láttam hogy a folyosó végén egy sápadt kékes színű fej hajol ki az egyik szobából és néz felém...megállt egy pillanatra a szivem és megfordultam de nem volt ott semmi...ez most volt még asszem márciusban...Nem tudom mi volt szerintem csak beképzeltem:D Ja és a fejet ahogy vissza emlékszek egy 8-9-10 éves fiú lehetett és ázsiai talán koreai...De akkor nagyon durva volt...Azóta halál félelmem van a tükrökkelXD
2009. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
jéézusom ez nagyon durva:Sa helyedben én is halálra rémültem volna!!! elég bizarr... köszi hogy leírtad:)
2009. ápr. 12. 10:55
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Nincs olyan amit ne lehetne megmagyarázni tudományal, persze az nem jelenti azt hogy nincs is szellem vagy Isten, hisz Istent is megmagyarázták mégis anyian hisznek benne...

Velem olyan történt hogy 10 nappal a születésem előtt halt meg a tatám apukája, és én gyermekkoromban emlékeztem (most is tudom) az arcára, nem tudom hogy, csak ugy tudtam, pontosan le tudtam irni anyámnak, persze ő nem hitte el, azt hitte valaki elmondta nekem.....

2009. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ez is érdekes:) én hiszek az ilyen dolgokban, a te történetedet sem lehet megmagyarázni... csak 1 dologgal: néhány gyerek látja a szellemeket, ebből kifolyólag Te is láthattad a dédnagypapád (vagyis a nagypapád apukáját:)) de legtöbben elfelejtik ezeket az emlékeket, de benned mégis megmaradt:)
2009. ápr. 12. 11:37
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Kis srácként elég félős voltam.

Amikor egyedül voltam itthon, kint sötét a lakásban lámpáknak mindnek égnie kellett.

Ma már tudom, hogy csak képzelődtem, mert sokszor láttam, csak úgy a szemem sarkából, az egyik szobából a másikba átszaladni valakit.

Ilyenkor az agy fantáziál, becsapja a szemet, és képesek vagyunk valósnak hinni dolgokat, holott az meg sem történt.

Az agy a ludas a dologban.

2009. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Egyetlen egyszer láttam szellemet életemben. Előtte se, és azóta se. Furcsa történet, de nagyon valóságosnak tűnt.

Néhány évvel ezelőtt Ausztráliában nyaraltunk, és barátainkkal elmentünk kirándulni a Kék hegyek közé. Már jó ideje autókáztunk az erdőben egy keskeny földúton, amikor az út szélén megpillantottam egy átlátszó dinoszauruszt. Kisebb fajta volt, kb 1 méter magas. Gondoltam magamban, hogy ez hülyeség, és elfordítottam a fejem, de mikor visszanéztem, még mindig ott volt, aztán beszaladt az erdőbe. Akkor nem meséltem el ezt senkinek, mert elég hihetetlen dolog, de azóta is foglalkoztat, hogy vajon mit és miért láttam.

2009. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ez a dinoszauruszos is érdekes és ijesztő!! ilyenről még nem is hallottam... köszi az újabb válaszokat:)
2009. ápr. 12. 15:21
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

harmadikos koromban voltam először erdei iskolában az egész iskolával

és ilyenkor minden csütörtökön este bátorság próba volt

bekültek minket az erdőbe egy sötét ösvényen, hogy menjünk rajta végig

eltévedtünk, már jó ideje sehol senki nem volt, egyszercsak láttunk magunk előtt egy fekete alakot, aki futott, odakiáltottam neki, hogy ki az, erre megállt, megfordult nézett egy kis ideig, majd tovább futott, mivel én voltam elől, ezért követtem :D, de nagyon félelmetes volt, meg ami a másik furcsa dolog volt, hogy mikor a jó úton voltunk, akkor eltűnt

kis csoportokban indítottak minket (vagyis egyesével akartak de aztán kis csoportokban megvártuk egymást), és mindenki beszámolt egy ugyanilyen sötét alakot

2009. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer szüleimmel jöttünk haza este autóval a rokonoktól.

Kinéztem az autóból bámultam ez eget és egyszercsak megjelent előttem egy címer szerűség valami kard volt rajta és esetleg rózsák is már nem emlékszem. De a kard az tuti.

Esküszöm, hogy ez megtörtént, azóta eltelt jó pár év de még mindig emlékszem rá. Nem tudom hogy mi történt...

Mintha csillagokból lett volna kirakva fénylett az egész. Lehet, hogy pirosan és fehéren világító csillagok voltak de ezt már nem tudom...

De tényleg néztem az eget és egyik pillanatban megjelent egy hatalmas címer karddal. Szerintem akkor kezdődött nálam az elmebaj egyébként :))) Azért ha valaki látott még rajtam kívül ilyen címeres baromságot :DDDD :) akkor bármikor szivesen fogadok privát üzenetet, mert érthetetlen számomra az egész és azóta sem történt ilyen. Érdekes volt nagyon :)

2009. ápr. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!