Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki lenne úgy elmenni iskolai...

Ciki lenne úgy elmenni iskolai farsangra ha én nem öltözök be?

Figyelt kérdés
Nem találtam ruhát amit viselhetnék ilyen csoportos táncban.De el szeretnék menni bulizni.Nem ciki ha én nem öltözök be mert nincs ruhám de mégis elmegyek hogy bulizzak?
2010. febr. 4. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Öltözz megasztárjelöltnek :) Én ilyesmi hülyeségeknek "öltözök be", mert amúgy soha nem szerettem az ilyen jelmezesdit. De így mégis vagyok "valaki".
2010. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem egyéni jelmezem nincs hanem táncoltunk volna az osztállyal csak nincs olyan ruhám ami jó lenne az alkalomra, mert naná hogy kitalálták legyünk retrok és nem találtam sehol ruhát szóval így az egész osztályból aki beválalta (mert jó páran nem) azok öltöznek be.
2010. febr. 4. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaaaa, bocsesz. Hát ha jópáran nem csinálják, nem gáz ha kilógsz te is. Egy hét és mindneki elfeeljti amúgy az egészet, semmit nem határoz ez meg az életedben. Bulizzatok utána egyet, egy osztálytánc nem a világ :)
2010. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak aki nem öltözik be az nem is jön el:Sés akkor szerintem ez nem lenne úgy fair ha én elmennék a bulizós ruhámba és nézném ahogy táncol az osztályom
2010. febr. 4. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Aha... De tuti semmit nem tudsz kölcsönkérni sem? Most nem mondom, hogyemiatt hagyd ki a dolgot, de az úgy tényleg furán jönne le.

Végigkérdezted ki mit vesz fel, hátha mégis van olyasmi cuccod? Amúgy nem azért mondom, de ha ezt már tegnap tudtad, valami rucit ma be tudtál volna szerezni... Ha persze nem tudtad, akkor mindegy.

2010. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már egy hete keresgélem de sehol se találtam.Végül vettem anyagot és varrattam szoknyát.Még nincs teljesen kész bele kell varrni még a gumirozást.
2010. febr. 5. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Retrok???Hát egyszerű!Anyukádnak tuti vannak valahol elsüllyesztve lánykori szoknyái,blúzai!Már csak egy színes keretes légyszemüveg kell meg egy körömcipő.Ennyi.:)
2010. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy egy kopottas trapézfarmer gatya és egy csillogos felső. Vagy egy ing,lazán:) Mondjuk jó 4 éves kérdés,csak kiadta..Véletlen kérdésnek..
2014. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!