Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Távkapcsolat Meddig működhet így?

Oxigen17 kérdése:

Távkapcsolat Meddig működhet így?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy kapcsolat meddig működhet így? heti 1 találkozással úgy értem csak 1 teljes napra és 2 hetente 1 találkozással+ együtt alvással és aztán megint 1 hét múlva találkozással?
2015. jan. 3. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Most nem ellened meg semmi, de ez nem távkapcsolat akkor, legalábbis nem rendes. Mi a párommal 2 hetente találkozunk egy napra és ha szünetem van, ő meg szabadságot tud kivenni akkor vagyunk több napig együtt. Szóv ez nagyo n nagyon simán mehrt. Hajrá:)
2015. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem se távkapcsolatnak mondható mert hétvégente igaz 1 napot de találkozunk vagy együtt alszunk és akkor majdnem 2 napot vagyunk együtt , csak panaszkodott a párom hogy neki ez rossz hogy alig lát és megijedtem, kicsivel több mint 4 hónapja tart így de ez eleje óta ilyen, remélem bírni fogja ameddig nem lesz valami megoldás erre.Köszönöm a válaszod , kitartást nektek :)
2015. jan. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!