Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Több mint 1800 km van köztem és barátnőm között. Szerintetek a távkapcsolat működhet? Beszélni beszélünk minden nap, ha az időnk engedi akkor akár órákon át is, de találkozni csak 1-2 havonta tudunk.

2014. okt. 31. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
nem működik...hüjeség az egész addig lépj ki belőle amíg nem lesz késő és nem telnek el feleslegesen az éveid a semmire és nem bánod meg hogy bele kezdtél!
2014. okt. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat sosem működik. És ha felmerült benned ez a kérdés, akkor bizony erre te is rájöttél...
2014. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok ennyire pesszimista ezzel a dologgal kapcsolatban, évekről szó sincs nyárig ha kibírjuk így akkor összeköltöznénk, szeptember eleje óta vagyunk távol egymástól és eddig jól is megy a dolog, hiányzik persze h Nincs mellettem, de annál jobban örülünk egymásnak mikor ismét találkozunk.
2014. okt. 31. 01:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok gyik egy kis távolságtol besz rnak, bezzeg ükapám öt évig vót a fronton azt nem hagyták el egymást
2014. okt. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mukodik...gondolom angliaban vagy, vagy o van ott. ugyanigy jartam...masfel evig huztuk, 4 ev utan...mukodik egy ideig...donts mi a fontosabb a penz vagy a szerelem, boldogsag...rosszul dontottem.ne tedd ugyanezt!
2014. okt. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretitek és kitartotok egymás mellett és a közeljövőben ez a távolság lecsökken, akkor igen, működhet!

Csak Tőletek függ az egész! :)


Távkapcsira példa: barátommal mi is ebben vagyunk benne jelenleg, a távolság 200 km, és 1 éve és 8 hónapja együtt vagyunk nagyon boldogan! :)



Sok sikert és boldogságot Nektek! :)

2014. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán müködhet

Ha nem zavar benneteket, hogy addig mással szexeltek

2014. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!