Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amstaff kutya Németországba,...

Amstaff kutya Németországba, milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni,mégpedig abban hogy,szeretnék egy Amstaff kölyök kutyát vásárolni,de van egy kis bökkenő.Németországban élek és Magyarországon szeretném megvenni.Utána olvastam a kutya jelleméről,külleméről és stb.Olvastam hogy nem harci kutya,mostanra úgymond "divatkutya".Az érdekelne hogy milyen feltételekkel hozhatom ki,itt harcikutyaként van besorolva vagy sem,mennyi adót kell utána fizetni? A hasznos válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 4. 04:37
 1/3 anonim válasza:
Olyan albérletet kell keresned, ahol engednek kutyát tartani, akár ház, akár lakás. A hirdetéseken általában ezt is feltüntetik. Ezen kívül az amstaff veszélyes kutyának minősül, így elég sok adót kell utána fizetni, az összeg várostól is függ. Nálunk az első kutya éves adója 105 euro, veszélyes kutyára ugyanez 610. Útlevél, benne az oltásokkal egyébként elég.
2015. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt,Magyarországon nem számít veszélyes kutyának,ellenkezőleg.Nagyon sokan az ideális kutyának tartják családba,gyerekek mellé.Reménykedtem bene hogy,itt sem veszik harcikutya vagy veszélyes kutyaként.
2015. jan. 4. 09:22
 3/3 anonim válasza:
nagyon szívesen ! biztos egy tündéri kutya lehet <3
2015. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!