Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy készítsek fecsegőposzáta...

Hogy készítsek fecsegőposzáta szányat?

Figyelt kérdés

Farsangkor fecsegőposzátának szeretnék öltözni. Az a gond hogy nem tudom hogy honnan szerezzek szárnyat, ezért arra gondoltam hogy saját kezüleg készítjük el. Ha esetleg van valami ötletetek a megvalósításhoz akkor kérlek írjátok meg. Előre is köszi!

ui.: Arra a szárnyra gondoltam amely Katnissen volt amikor átváltozott az esküvői ruhája.



2015. jan. 4. 13:49
 1/7 anonim válasza:
hát azt elég sokáig kell készíteni csak annyi hogy csinálsz egy alapot és arra eggyesével felragaszgatod a tollakat nézd meg youtubon biztos fennt van meg biztos lehet venni is.
2015. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 4. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ott nem találtam semmit vagy rossz kulcsszót írtam be a keresőbe! :(
2015. jan. 5. 14:48
 4/7 anonim válasza:
csak írd be youtuba:how to meke cosplay wings
2015. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó, köszi így már menni fog! :)
2015. jan. 6. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló! Akkor már inkább How to make wings from Hunger Games, nem?? De én megnéztem, és sehogy nincs.

De itt van egy videó, ha nem is szárnyakat készít benne, Éhezők Viadalás pólót és fecsegőposzátás hajdíszt készít, lehet hogy ez is jól jön a ruhádhoz. :)

[link]

2015. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jól jön! :)
2015. jan. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!