Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helyettes kézbesítő vagyok,...

Helyettes kézbesítő vagyok, egy kis faluban viszonylag nagy a körzet, de 7 órában vagyok csak, így keresek napi 2850 forintot, vagyis havi kb 62500 Ft. Ez szerintetek korrekt?

Figyelt kérdés
Persze vinni kell a szórólapot stb. Most keresek helyettem embert. Amíg nem jön visssza a régi kézbesítő, de úgy néz ki esélytelen..Nem csoda.2002-ben egy városban dolgoztam egyesített kézbesítőként, akkor kerestem, kb.42000 Ft- ot, plussz a Jatt. Németországba hasonló munkáért fizetnek 2000 euro bruttot. Valakinek német tapasztalata? Hallotam, hogy valaki most 29 év után hagyta ott a postát, a sok hülyeség miatt / biztosítás, szórólap, gps, kevés fizetés, Stb. /

2015. jan. 4. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
felénk is ennyit keresnek hivatalosan, meg a többi, ami még bemegy borravalók. Ha a postás nálunk nem szed össze egy hónap alatt bizonyos mennyiségű fundamenta,m biztosítás, kaparós sorsjegyből pénzt, akkor leveszi a magyar posta a fizetett óraszámát a postásnak. emiatt sokszor elég erőszakosan próbálkoznak a postások a fent említett dolgokat rásózni az emberekre.
2015. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!