Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék koreai...

Hogyan tanulhatnék koreai nyelvet? Nehéz megtanulni?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten tanfolyamokat, de amiket találtam azok közül az össze Budapesten van. Én Zala-megyében lakok így ez a lehetőség kihúzva. Meg lehet tanulni folyékonyan a neten is?? Ha igen, linkelnétek?? Jaa és, most már tényleg csak magát a nyelvet kéne megtanulnom, mivel a koreai jeleket már betudom azonosítani :D

2015. jan. 4. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor hasonló cipőben járunk. Én is koreait tanulok pár hónapja, az olvasás bő 4 óra tanulás után már folyékonyan ment, minden gond nélkül. Én jelenleg egyetemen vagyok, de tervezem otthagyni, hogy idén jelentkezzem koreai szakra. Én is zalai vagyok. Én eddig az Osváth Gábor által írt könyvet tanulgattam, azon kívül rengeteg oktatóvideót keresek YouTube-on angolul.


A könyvet belinkelném, de az a ... semmit sem enged már. De elküldöm privátban.

2015. jan. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is elküldenéd?
2015. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Azumi9 válasza:
Nekem is el tudnád küldeni a linket ,légyszi?
2015. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!