Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek már túl késő?

Szerintetek már túl késő?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy kiskoromban, általános iskola alsó tagozatától kezdve, mindig is orvos szerettem volna lenni, de túl lusta voltam akkoriban, így a jegyeim nem feleltek meg az elvárásnak. Másrészt meg elég nagy "kocka" is voltam így a tovább tanulásnál infó suliba mentem és azután most is okj-s infó tanfolyamon vagyok utolsó éven, és úgy érzem, hogy el rontottam az egész életemen...

Véleményeket légyszíves, hogy szerintetek van-e még esély, és ti, hogy oldanátok meg ezt? 20/F



2015. jan. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van rá esély.

Először is nézd meg, hogy milyen dokinak akarsz menni, és hogyha nincs meg a pontod, akkor tudsz még érettségizni, és felvételizni egy orvosi szakra.


Simán meg tudod csinálni, ha már tudod, hogy mit szeretnél, hajrá! :)

Ha gondolod menj vissza a középsulidba ahol tanultál és kérdezz rá a dologra, talán még lehet érettésigre jeletnekzni ,de lehet jobb lenne hogyha jövőre mennél, ééés majd 2016 szeptermbertől menni orvosira, ha tényleg ezt szeretnéd.


Mert gondolom a pontod nincs meg rá, hogy oda elég legyen, 400 feletti kell az tudom, meg emelt érettségi, szóval gondolom azt is, hogy mindenképpen kell menjél valamiből.


A felvi.hu oldalon meg tudod nézni hogy milyen szakhoz milyen érettésgi követelmény van, és tavaly mennyi pont kellett az adott szakhoz.


Sok sikert! :)


Ha még van kérdésed ezzel kapcsolatban, ne habozz írni :)

2015. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem akarlak megsérteni, de a kis bemutatkozó szöveged alapján egyáltalán nem neked való az a szakma.
2015. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kettes, nem hiszem hogy ez alapján nem lenne való dokinak - mi van, hogyha ő abban tényleg jó lenne, és ez lenne a szenvedélye is akár? ÉS ebben lenne a legjobb.


Mindenképpen érdemes megpróbálni, mit veszíthet?

Azt, hogy nem sikerült? Igen de legalább nem marja a bűntudat hogy nem tett semmit, és amúgy is.

Hogyha sikerül bejutnia orvosira, és végig is csinálnia, az igazán szép lesz :)

2015. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Későn érő típusokból lesznek a legjobb orvosok! Hajrá!
2015. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!