Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kreatív ötleteket várok. Mit...

Sztrecskó kérdése:

Kreatív ötleteket várok. Mit tudok kezdeni régi, kinőtt, kilyukadt. Ruháimmal?

Figyelt kérdés
Zokni, póló, cicanadrág, stb. Ami jó állapotú, mindig továbbadom, ezek viszont már nem hordhatóak. szeretném valahogy hasznosítani őket! Nem szoktam kézműveskedni, de itt az ideje elkezdjem. Minden ötletre nyitott vagyok!

2015. jan. 5. 14:28
 1/4 opened paradise ***** válasza:
100%

H&M-ben egy zacskónyiért kapsz egy 500-as kupont.

Nem túl kreatív,bocs.

2015. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

h van egy pólód ami nem kell és nem lyukas akkor díszítsd ki tömd ki a zoknikkal meg szakadt ruhadarabokkal és ragaszd vagy varrd össze az ujjait a nyakát (meg azt a lyukat ahol bele lehet bújni) És már kész is van a párna.

Sok sikert! :)

2015. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Varrd meg őket!;) Amúgy meg szerintem pl bábokat készíthetnél belőle. Van ilyen "ruha-képeket"; szal hogy kivágsz egy konkrét formát egy anyagból, és akkor azokból kiraksz egy képet.
2015. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Táskát lehet készíteni mindenféle nadrágból, pólóból, szoknyából. Párnákat is, vagy szétvagdosva patchworkölhetsz is.. :)
2015. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!