Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri feljelentés...

Szerintetek megéri feljelentést tennem?

Figyelt kérdés

Az interneten keresztül vásárolni szerettem volna egy farmert egy lánytól. Legyen X. Tehát X-el megbeszéltem hogy átutalom a pénzt a számlájára, ő pedig feladja a nadrágot, amint ez megérkezett. Utaltam, és X elvileg másnap ment is a postára. Bizonyítékként nem küldött semmit. A csomag 1-2 hét múlva sem érkezett meg.

Mint kiderült, visszaküldték neki mert elcímezte (erről már kaptam képet a címével kitakarva természetesen...), de mondta, hogy másnap ismét elmegy a postára.

Ez így is történt, kb október vége óta. Azóta viszont a csomagnak se híre se hamva, nem kaptam bizonyítékot hogy feladta (amit válltig állít), a szelvényt kidobta, így nem tudok mit tenni. Többször voltam bent a postán, nem messziről érkezne a csomag, de semmit nem találtak.

Mivel nem érzem magamat hibásnak, megkértem, hogy utalja vissza a pénzemet, mivel tanuló vagyok, zsebpénzem nincs, diákmunkával kerestem meg a pénzt, amire a mai napig szükségem lenne, viszont másfél hónapnyi könyörgés és hívogatás után sem képes erre. (A hívogatásra is azért volt szükség, mert nekem nem képes visszaírni, egyébként meg látom, hogy pofátlan módon aktív az oldalon.)

Nem 2 forintról van szó, a lány sokszor amúgy is eltűnt hetekig és nem írt vissza, egy időben még mondta is hogy rendben, visszakapom a pénzem, de az utóbbi másfél hónapban eltűnt a gerince...

Valaki vélemény?



2015. jan. 5. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb azért jelezd neki, hogy ilyen útra tereled a történetet, hátha megjön az esze
2015. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már közöltem, nem érdekelte, szerinte még "én járnék szarul"...
2015. jan. 5. 18:54
 3/3 anonim válasza:
Nyugodtan jelentsd fel, lehet,hogy mással is megcsinálta ezt a trükköt és felgöngyölítik!
2015. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!