Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai csomagfeladás? Tényleg...

Postai csomagfeladás? Tényleg ilyen drága az utánvét?

Figyelt kérdés
Az OLX-en szeretnénk eladni egy-két ruhát. 3000ft-ért szeretnénk eladni, tehát ennyiért lehetne átvenni a postástól. Azt mondták a postán, hogy ha 3000-ért adunk fel csomagot akkor a feladás 2000ft-ba kerül. Szerintem ez nagyon sok. Nehogy már csak egy ezres hasznom legyen rajta. Ha 5000 az utánvét összege akkor meg 3000 a postaköltség. Előre utalni senki nem szeretne amit meg is értek. Tudnátok valami jó megoldást? Esetleg az említett oldalnak nincsen valami futárszolgálata?

2015. jan. 5. 19:15
 1/1 anonim válasza:

Tényleg nagyon drága az utánvét.

Én egy kb 1000 Ft értékű csomagot akartam feladni, ráadásul levélként, és nem is volt nehéz (30 g alatt) és még arra is 1870 Ft lett volna.


Jó megoldást sajnos nem tudok. Vagy a vevő bízik meg benned és előre utalja, vagy Te a vevőben, és utólag kifizeti.

2015. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!